Укуси комарів у дитини

01 Січня 197022:27

Звичайно, для дорослої людини вони теж не є новиною, але, погодьтеся, вам вони приносять менше дискомфорту, ніж вашому малюкові.

 

ЯК ЗАХИСТИТИ ДИТИНУ ВІД КОМАРІВ

 

Давайте спробуємо розібратися в тому, як захистити дитину від комарів. Розпочнемо з того, що побоюватися треба не лише цих комах, що «пищать», але і мух, ґедзів, мошок, бджіл і шершнів. Для того, щоб уникнути неприємного контакту дитини з вищеназваними комахами, досить дотримуватися декількох нехитрих правил:

– ретельно підбирайте місця відпочинку і прогулянок з малюком;

– обирайте правильний час прогулянки;

– дотримуйтеся гігієни дитини;

– використовуйте засоби захисту.

Батькам дітей, яким ще не сповнилося 2 роки, слід подумати про безконтактні засоби, які зможуть захистити малюка від комах. Серед них: натяжні сітки, фумігатори, пігулки або спіралі для спалювання, «липучки», ультразвукові прилади, рослини, запах яких відлякує комах. Зазначимо, що такі засоби, як лосьйони, спреї й креми від комарів, хоч і захищають надійно шкіру малюка, але і мають ряд недоліків: змиваються водою, діють близько декількох годин, можуть потрапляти в очі і ніс, а найголовніше – їх хімічний склад навряд чи «обрадує» шкіру дитини. Єдиним контактним засобом проти комах для дітей до 2 років можуть бути різні ефірні олії в невеликій кількості і за умови, що у малюка немає алергії на них і на їх запах.

  

УКУСИ КОМАРІВ У ДИТИНИ. ЛІКУВАННЯ

                                                                       

Якщо навіть всупереч всім запобіжним заходам ви все ж таки виявили неприємні відмітини – укуси комарів у дитини, лікування треба почати негайно. Згадайте про те, що сік свіжої петрушки або зеленої цибулі прекрасно прибирають свербіж, цукор-рафінад витягає отруту з ранки, а фрукти і овочі, в соку яких міститься кислота, прекрасно перешкоджають його всмоктуванню. Крім того, якщо місце укусу припухнуло, забезпечте дитині щедре пиття. Також пам’ятайте, що неприємні відчуття можна зняти чимось холодним.

Якщо після надання першої допомоги у вигляді прикладання холоду до укусу у дитини піднялася температура, виникла пухлина, нудота, блювота або висип, негайно звертайтеся до лікаря.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 60
9
5
3
6
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше