Секції для дітей 3 років

22 Січня 201622:21

Всі ми знаємо, як багато людей в дитинстві ходили в музичну або художню школу, а після її закінчення і близько не підходили до інструменту або мольберта. Все це відбувається через те, що колись батьки віддали свого малюка вчитися тому, до чого у нього не було схильності й інтересу. Це говорить про те, що підходити до вибору зайняття для дитини треба ретельно і з самого раннього віку. В цій статті ми спробуємо розібратися в тому, на які секції для дітей 3 років ви можете відправити свого малюка.

 

ЯК ВИБРАТИ СЕКЦІЮ ДЛЯ ДИТИНИ

 

Фахівці сходяться на думці, що замислюватися про те, як вибрати секцію для дитини, встає тоді, коли малюкові виповнюється 3 роки. Для таких крихіток прекрасно підійдуть різні розвиваючі гуртки. В них малюк зазвичай займається ритмікою, малюванням або пальчиковими іграми. Зверніть увагу, що трирічного малюка можна записати в один, максимум два гуртки одночасно. Також подумайте про те, що якщо ви захотіли віддати малюка, скажімо, на англійську, чи не буде більше глузду від індивідуального зайняття з викладачем, ніж в шумній групі таких же діток. Важливу роль при виборі секції також грає її територіальне розташування: чим ближче до будинку, тим краще. Ідеально, якщо до неї можна дійти пішки спокійним кроком. Не варто також відвідувати зайняття більше ніж 2-3 рази на тиждень, щоб не перевтомити малюка і не відбити в нього бажання займатися тією або іншою діяльністю. Запам’ятайте, головний критерій вибору гуртка – бажання дитини. Перш ніж зупинитися на чомусь, обов’язково дізнайтеся думки малюка. Ідеальний варіант – відвідати день відкритих дверей в будинку творчості і дати можливість дитині вибрати те, що йому подобається.

  

СЕКЦІЇ ДЛЯ ГІПЕРАКТИВНИХ ДІТЕЙ

 

Секції для гіперактивних дітей, яким виповнилися всього 3 роки, – окрема тема для розмови. Зрозуміло, що всидіти на місці під час зайняття творчістю карапузові буде досить складно. В цьому випадку варто замислитися про спортивні секції. Спершу ідеально підходить плавання. Цей вид спорту розвиває всі групи м’язів, гартує, покращує координацію рухів і в будь-якому випадку згодиться дитині в майбутньому.

 

Не варто втрачати надію, якщо ваш малюк не може зупинити свій вибір на тому або іншому зайнятті. Крихітка знаходиться в пошуку того, що їй дійсно цікаве. Головне – не заважайте і не змушуйте до зайняття чим-небудь. Це принесе більше шкоди, ніж користі.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 36
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше