З дитиною на дачу

23 Січня 201622:51

Літо – улюблена пора для дачників. Якщо у вашій сім’ї нещодавно сталося поповнення, вам необхідно дізнатися більше про те, як поїхати з дитиною на дачу так, щоб це принесло радість і малюкові і вам.

 

ЯК РОЗВАЖИТИ ДИТИНУ НА ДАЧІ

 

Всі ми розуміємо, що якщо малюкові стане нудно, він постійно хникатиме і вимагатиме уваги – і перебування на природі не принесе особливої радості. Ось чому треба мати хоч би мінімальне уявлення про те, як розважити дитину на дачі. Завжди враховуйте особливості характеру вашого малюка: любить малювати – візьміть олівці і папір, щось будувати – захопите набір конструктора. Добре б також змайструвати для дитини невеликий ігровий майданчик: принести трохи піску для пісочниці, пасочки, встановити гойдалки або дитячу гірку. Пам’ятайте про те, що ігри в піску, бруді або воді розвивають дрібну моторику і сприяють отриманню нового тактильного досвіду. Також можете придбати надувний басейн, а для самих маленьких підійде і просто тазок з нагрітою сонечком водою.

 

БЕЗПЕКА ДИТИНИ НА ДАЧІ

 

Безпека дитини на дачі – понад усе. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, завжди беріть з собою спеціальну дитячу аптечку, яка повинна містити:

– перев’язувальні і дезінфікуючі матеріали;

– засоби для захисту від сонця, лосьйон після загару, препарат від сонячних опіків на випадок, якщо малюк обгорить;

– протипростудні, жарознижуючі і знеболювальні засоби;

– засоби проти алергії;

– препарати, які знімають наслідки комариних укусів.

 

Аптечка зібрана, тепер безпека дитини на дачі залежить від уважності батьків до інших деталей:

– будь-який водойма – озеро, річка, басейн і навіть тазок з водою – потенційний ризик для малюка. Стежте за тим, щоб дитина купалася тільки у присутності дорослих;

– різні дачні інструменти і добрива повинні знаходитися в недоступному для дитини місці;

– якщо ви розводите вогонь, стежте за тим, щоб малюк не підходив близько і не обпікся;

– також не дозволяйте карапузові грати з чужими тваринами на дачі. Навіть якщо ви упевнені в тому, що кіт або собака абсолютно доброзичливі, не залишайте дитину наодинці з ними;

– стежте за тим, щоб малюк не їв нічого з грядки самостійно. Адже дитина ще не вміє відрізняти кріп, петрушку, щавель та іншу зелень від звичайного бур’яну, який до того ж може виявитися отруйним.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 100
9
5
3
6
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше