Робота з дому при вагітності

23 Січня 201622:42

Не секрет, що здоров’я малюка залежить від того, як протікала вагітність у мами. Надмірні фізичні навантаження, погане харчування і недосип – все це може викликати ускладнення при пологах і подальшому розвитку дитини. Але як же у такому разі продовжувати заробляти? Робота з дому при вагітності – відмінний спосіб підтримати своє матеріальне становище в комфортних домашніх умовах, а не за столом в офісі.

 

Якщо говорити об’єктивно, в період вагітності жінці не протипоказаний нормальний робочий день, але інша справа – ранній підйом, незручності в транспорті, поспіх і стреси. Вони якраз і можуть мати негативний вплив на здоров’я мами і жителя її животика. Також важливо пам’ятати, що робочий день вагітної жінки не повинен перевищувати 6 годин.

 

ТРУДНОЩІ РОБОТИ ПРИ ВАГІТНОСТІ

 

Звичайно ж, труднощі роботи при вагітності – не новина. Жінці буває важко довго ходити або просто сидіти, не кажучи вже про те, щоб концентруватися на роботі. Отже, давайте детальніше розглянемо труднощі роботи при вагітності:

– робота може виявитися джерелом стресів. Щоб уникнути неприємних моментів на роботі, постарайтеся обговорити всі «делікатні» моменти з працедавцем ще на ранніх строках. Крім того, слід адекватно оцінити свої сили і вирішити, чи варто працювати взагалі;

– зниження концентрації. Психологи стверджують, що під час вагітності пріоритети в жіночій свідомості значно міняються. Важливим стає тільки те, що пов’язано з появою її майбутнього малюка. Мама також може зіткнутися з такими явищами, як погіршення пам’яті і неуважність. Крім того, якщо жінку мучать токсикоз, головні болі і безсоння, вона у будь-якому разі не зможе працювати з повною віддачою.

 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

 

В це іноді буває важко повірити, але переваги роботи під час вагітності також існують:

– у жінки завжди є стимул стежити за своєю зовнішністю;

– вагітним, які працюють, частіше вдається уникнути набору зайвих кілограмів, на відміну від мам, які знаходяться вдома;

– робочий процес також дозволяє жінці відволіктися від тривожних думок, які неминуче з’являються в її голові у зв’язку з майбутніми пологами;

– працююча жінка є фінансово незалежною і впевненішою в собі і своїх силах.

Звичайно ж, не слід ходити на роботу на останніх тижнях вагітності. Вважається, що за 70 днів до пологів жінці необхідно брати відпустку. Цього часу цілком вистачить для того, щоб підготуватися до появи маленького дива на світ.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 119
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше