Подорож разом з дитиною

22 Січня 201622:35

Подорож разом з дитиною – захоплююча, але зовсім не легка пригода. Для того, щоб малюк як можна комфортніше переніс поїздку, мамі і тату необхідно продумати безліч деталей. Наприклад, при перельоті в іншу країну враховуйте зміни часових поясів і час прибуття. Ідеально, якщо ваш приїзд співпаде зі сном дитини. Якщо малюк трохи поспить відразу після приїзду, це значно полегшить його адаптацію. Крім того, постарайтеся перед поїздкою проконсультуватися з педіатром і зробити малюкові всі необхідні щеплення.

ПОДОРОЖ РАЗОМ З ДИТИНОЮ ДО РОКУ. ТРАНСПОРТ                            

Звичайно ж, вирушаючи в подорож разом з дитиною до року, батькам необхідно потурбуватися про його комфортне транспортування. При купівлі квитків обов’язково постарайтеся з’ясувати, в якій частині салону знаходяться місця. Якщо ви летите літаком, вибирайте місця біля перегородки – там більше вільного місця, і малюк зможе спокійно рухатися. Крім того, постарайтеся, щоб ви з малюком сиділи не в середині салону, оскільки якщо крихітка розкапризується, вам буде досить складно перемкнути його увагу на щось інше. Також в літаку не соромтеся попросити про допомогу стюардесу: потримати дитину, поки ви ходите до туалету, або підігріти пляшечку з харчуванням. Якщо для подорожі ви вибрали потяг, зверніть увагу на те, що ваші місця не мають бути на верхній полиці або знаходитися поряд з туалетом. В першому випадку крихітка може звалитися, в другому – повз вас постійно ходитиме безліч людей, які будитимуть або турбуватимуть дитину.

ЧИМ ГОДУВАТИ МАЛЮКА В ДОРОЗІ

 При тривалих переїздах або перельотах з місця на місце виникає питання – чим годувати малюка в дорозі? Важливо враховувати те, що навіть якщо в транспортному засобі вам пропонуватимуть підкріпитися, швидше за все, ця їжа матиме не дуже велику кількість корисних речовин і міститиме різні консерванти. З цієї причини вам варто запастися продуктами дитячого харчування, якими ви зазвичай годуєте малюка. Перевозити їх можна в спеціальній сумці-холодильнику. Крім того, для подорожей чудово підходить дитяче фруктове пюре «Агуша» в зручній дой-паці, яка дасть можливість дитині самостійно поїсти і не заляпати при цьому маму, салон літака й інших пасажирів. З режимом харчування в транспорті і зовсім все просто – годуйте малюка за тим розкладом, до якого він звик вдома.

ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДИТИНУ В ДОРОЗІ

Іноді знання того, чим зайняти дитину в дорозі, здатне значно полегшити будь-який переїзд для мами і тата. Буде здорово, якщо з собою ви візьмете яскраві книжки, які можна розглядати, фломастери і олівці для малювання. Звичайно ж, не забутьте про улюблені іграшки малюка. Краще, якщо вони не будуть музичними, ви ж не хочете, щоб після 10-го прослуховування улюбленої пісеньки дитини вас зненавидів весь салон? Крім того, буде краще, якщо ви постійно розмовлятимете з малюком, пояснюючи йому, що відбувається навколо вас.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 120
9
5
3
6
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше