Меню дитини в 1 рік і в півтора року

26 Січня 201600:37

Меню дитини в 1 рік не тільки поповнюється ще більшою кількістю корисних продуктів, але міняється і сам режим і характер годування. Починаючи з 1 року молочні продукти в харчуванні малюка відходять на другий план, але це не означає, що вони і зовсім пропадають: рекомендована норма споживання молочних продуктів для дітей після року складає 500 мл на добу. Починаючи з цього віку малюків прагнуть перевести на 4-5-разове годування.

ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ ПІСЛЯ РОКУ

Давайте розглянемо приблизний варіант того, як виглядає харчування дитини після року:

 Сніданок

На сніданок діткам від 1 року можна приготувати кашу або молочний суп з вермішеллю. Також можна запропонувати малюкові дитячий сирок «Агуша». До речі, порція сирка з 1 року до 1,5 років поступово збільшується з 50 до 100 г. Як напій приготуйте чай без цукру або настій з шипшини.

 Другий сніданок

Для другого сніданку чудово підійде фруктовий сік або пюре «Агуша». Ці продукти стимулюють вироблення шлункового соку і вгамовують спрагу перед обідом.

 

Обід

Раціон дитини в рік дозволяє приготувати їй пісний супчик і овочеве блюдо з м'ясом. Раціон дитини в рік також припускає чергування м'ясних і рибних блюд. Але пам'ятайте про те, що непогано б влаштовувати крихітці раз в тиждень вегетаріанський обід.

 Полудень

Полуднувати малюк цілком може дитячим кефіром або йогуртом «Агуша», сухарем і фруктами.

 Вечеря

На вечерю не слід давати важкі м'ясні продукти і каші. Можна приготувати легке пюре з овочів або скористатися вже готовим дитячим овочевим пюре. Також можна відварити вермішель або зварити легкий овочевий суп.

 ДИТИНІ РІК – ПОГАНО ЇСТЬ

Буває, що у батьків виникає проблема: дитині рік – погано їсть. Що ж робити в такій ситуації? Спершу подивіться на загальний стан малюка, і якщо ви замітили, що він млявий, нерухомий або часто вередує, зверніться до лікаря. Також слід пам'ятати про те, що людина в будь-якому віці хоче їсти тільки тоді, коли шлунок звільняється від їжі. Якщо крихітка просто не встигає перетравити всю їжу, яку ви їй запропонували минулого разу, немає нічого дивовижного в тому, що дитина не хоче їсти. Також постарайтеся, щоб малюк не сідав за стіл у збудженому стані – пограйте з ним в спокійну гру або почитайте 10-15 хвилин книжку. Буває, що дітки відмовляються від їжі в жаркі літні дні. В цьому теж немає нічого дивного: при надмірній втраті рідини знижується вироблення травних соків. Саме тому лікарі рекомендують трохи змінити раціон однорічної дитини влітку: замість обіду запропонуйте їй йогурт, кефір, легку кашу або фруктовий сік. Після денного сну малюк достатньо зголодніє і з'їсть все, що ви йому приготували на обід.

Коментарі
Всі 102
9
2
0
2
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше