Поведінка на дитячому майданчику

22 Січня 201621:58

Напевно, досить складно уявити собі двох дорослих, які намагалися б відібрати один у одного річ, шо їм подобається, або почали б битися за місце в автобусі. А ось у малюків – це звичайна річ, адже вони ще не вміють домовлятися і знаходити компроміс. Поведінка на дитячому майданчику – важливий нюанс виховання, який допоможе вам зберегти нерви і гарний настрій під час прогулянок з малюком.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ БАТЬКІВ НА МАЙДАНЧИКУ

Для того, щоб дитячий майданчик не перетворився на «поле битви» і скандалів, існують також правила поведінки батьків на майданчику. Йдеться про те, як реагувати мамам і татам в окремих ситуаціях.

Бійка малюків – це завжди не дуже приємна подія. Необхідно негайно підійти і розняти тих, що б’ються. Візьміть дитину за руку і виразно, але спокійно пояснить, що це був поганий вчинок і так робити не можна. Не кричіть на дитину. Разом вибачьтеся у постраждалого малюка. Якщо ж в ролі побитого виступає ваша крихітка, пояснить, що друга дитина поступила не дуже добре, і постарайтеся обходити задираку стороною. Ви також можете поговорити з батьками другої дитини або самостійно відчитати її, якщо вона гуляє сама і старше за вашого малюка. Якщо ваша дитина відбирає іграшки у іншого малюка, не варто віднімати у крихітки «здобич». Спробуйте розповісти дитині, що «цей м’ячик дуже красивий, але він не наш. Слід повернути його іншому малюкові, який, напевно, дуже засмутився, що ти його забрав». Разом підійдіть до «скривдженого» і попросіть дозволу пограти з його іграшкою або дайте натомість вашу.

Якщо ваш малюк вирішив пограти в догонялки з дітками старше, ніж він, і ви прекрасно знаєте, що це закінчиться падінням і сльозами, постарайтеся перемкнути його увагу на щось інше, підіть в пісочницю і постарайтеся знайти для нього більш відповідну за віком компанію. Якщо дітки затіяли гру, але вашого малюка в неї не звуть, постарайтеся пояснити крихітці, що, можливо, вони почали грати раніше і вже всі ролі зайняті, або запропонуйте малюкові зробити свою гру і запросити діток в неї пограти.

 

Також існують й інші правила, які відносяться не до малюка, а до мам і тат:

– не беріть на ігровий майданчик собаку;

– не пригощайте інших дітей їжею без відома їх батьків;

– не кидайте сміття будь-де;

– алкоголю і сигаретам також не місце на дитячому майданчику;

– ніяких лайок і сварок;

– якщо ваш малюк заснув, не варто просити всіх навкруги поводитися тихіше, просто віднесіть дитину відпочивати додому.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 34
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше