ОСОБЛИВОСТІ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ В ІТАЛІЇ

06 Січня 201621:58

Вважається, що Італія – справжній маленький рай для дітей. Малюки в цій країні ростуть в атмосфері вседозволеності без особливої системи. Зазвичай італійські батьки беруть з собою своїх малюків всюди. Головна відмінна риса цієї нації – небувала терпимість до дітей, навіть невгамовніших, гучніших і пустотливіших. Що б не витворяв малюк, йому ніхто не скаже і слова. Люди, яким заважає його поведінка, швидше самі відійдуть вбік. Всі ж розуміють, що він тільки те і робить, що «поводиться, як дитина».                                                                                       

ОСОБЛИВОСТІ ІТАЛІЙСЬКОГО ВИХОВАННЯ

Народження малюка в італійській сім’ї – величезна подія, навіть якщо він найдальший родич. Зазвичай дітей видно і чутно практично всюди і завжди, окрім періоду з 3 до 5 годин дня, коли у малюків за розкладом денний сон. Річ в тому, що через особливо теплий клімат цієї країни діти звикли відпочивати перед вечірньою прогулянкою, якраз тоді, коли спадає жара. Багато італійських батьків віддають малюків в дитячий сад вже у віці 3 років. Діти вчяться в групах по 15-20 дітей за методикою Марії Монтессорі, яка має на увазі, що кожного ранку дитина самостійно вибирає саме те зайняття, яке їй до душі. Дитина також вирішує, хоче віна займатися цим в групі з іншими дітьми або діяти самостійно. Завдяки такому підходу у дітей формується почуття власної гідності й упевненості в своїх силах. І недивно, що в такій атмосфері італійські діти зростають дуже артистичними і творчими. Але, незважаючи на таку нібито «вседозволеність», італійські батьки все ж карають своїх малюків. Як показало соціальне опитування, 71% італійських тат і мам в якості покарання вибирають обмеження, 32% лають своїх дітей, а 21% примушують їх робити те, що їм не подобається. Та все ж серед них знаходиться і 63% дорослих, які вважають, що в крайньому випадку можна і шльопнути малюка по дупці.

 ОСОБЛИВОСТІ ІТАЛІЙСЬКОГО МЕНТАЛІТЕТУ

Батьки в цій країні по праву вважаються найбільш люблячими в Європі. Мами і тати проводять з дітьми дуже багато часу, але, що дивно, не докучають зайвою опікою. Італійці вважаються привабливим і пристрасним народом. Люди цієї національності люблять свою країну і практично всім задоволені у своєму житті. Крім того, вони не терплять критики і рідко міняють свої звички заради когось. З одного боку, діти ростуть в атмосфері вседозволеності, з іншої – тотального контролю. Це є причиною того, що нерідко діти зростають емоційними, запальними і невгамовними.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 91
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше