Особливості дітей 2 років

24 Січня 201623:20

Малюк росте не по днях, а по годинах. Ось йому вже цілих 2 роки. Для нього, як і для вас, це досить важкий період розвитку. Особливості дітей 2 років полягають в тому, що дитина намагається відокремитися від дорослих і поступово вчиться самостійності. Важливим моментом є те, як поведуться батьки. Головне, не потурати малюкові і не піддаватися його впливу. Але і в цьому теж слід знати міру.

 

Для того, щоб розвиток дитини в цьому віці проходив гармонійно і правильно, необхідно розширити коло прав і обов’язків малюка. Якщо ніяк не заохочувати прагнення дитини до самостійності, вона може влаштовувати скандали, упиратися і злитися.

 

КРИЗА ДІТЕЙ 2 РОКІВ

 

Вищеперелічене і є криза дітей 2 років. Дитина стає упертою, оскільки прагне довести дорослим свою правоту, зробити свій вибір і наполягти на нім. У цьому віці малюк наполягає не через те, що йому так вже дуже чогось хочеться, а тому, що він зробив свій власний вибір і вимагає, щоб дорослі звернули на нього увагу. Вся річ у тому, що дитина хоче почувати себе самостійним і робити все без допомоги мами і тати. Він також усвідомлює, що обійтися без цієї самої допомоги він доки не в змозі – від цього і виникають всі капризи і істерики.

 

ЯК ПЕРЕЖИТИ КРИЗУ 2 РОКІВ

 

Якщо ви вже зіткнулися з цим явищем, виникає логічне питання: як пережити кризу 2 років з мінімальними втратами сил і нервів. Розпочнемо з того, що дитячі капризи можуть бути викликані різними явищами: він втомився, перезбудився або у нього просто щось болить. Перш ніж приступити до вирішення проблеми, постарайтеся розібратися в тому, що ж турбує малюка. Створіть такі умови, щоб всі члени сім’ї вимагали від дитини одного й того ж. Крім того, іноді батькам необхідно входити в положення малюка. Наприклад, якщо на прогулянці дитина хоче повернути вправо, а не вліво, подумайте, чи так вже важливо для вас повернути саме вліво? Можливо, ви можете поступитися малюкові і дати йому відчути свою значущість. Також при спілкуванні з дитиною постарайтеся уникнути питань, на які можна відповісти «так» або «ні». Створюйте ілюзію того, що він сам здійснює свій вибір: «Ти хочеш піти на майданчик або в парк?» Щоб пережити цей складний період, вам необхідно набратися терпіння і витримки. Головне, потрібно завжди пам’ятати про те, що ваша дитина – це особа, яка тільки формується, і саме від вас залежить, якою людиною вона стане, коли виросте.

Коментарі
Всі 70
9
2
0
0
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше