Косметика для дітей до року

23 Січня 201622:58

Природно, що навіть для найменших існують спеціальні засоби по догляду за шкірою. Косметика для дітей до року значно відрізняється від дорослої. Вибирати її треба ретельно і точно уявляти, що необхідно саме вашій крихітці.

 

ВИМОГИ ДО ДИТЯЧОЇ КОСМЕТИКИ

 

На сьогодні вибір засобів по догляду за дитячою шкірою величезний. Але як вибрати дитячу косметику, яка не завдасть шкоди шкірі дитини і буде дбайливо про неї піклуватися? Спершу, треба розуміти, що дитяча шкіра тонше дорослої і більш схильна до дії різних чинників довкілля. Крім того, шкідливі речовини, які містяться в «неправильній» косметиці, легко проникають крізь шкіру дитини і можуть викликати роздратування або алергію. Тому намагайтеся купувати косметику, яка виготовляється спеціально для дітей, а також віддавати перевагу продукції однієї марки: якщо дитині підходить один засіб, швидше за все, йому підійде і інша продукція цього виробника. Також при виборі дитячих засобів гігієни зверніть увагу на те, щоб вони не містили силікону, парабенів, барвників, мінеральних і синтетичних олій, продуктів тваринного походження і продуктів нафтопереробки (парафіну, вазеліну). Віддавайте перевагу тій косметиці, в якій всі хімічні речовини замінені компонентами рослинного походження.

 

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧУ КОСМЕТИКУ

 

При вибиранні засобів по догляду за дитячою шкірою не треба скуповувати півмагазину. Давайте визначимося зі списком тієї косметики, яка потрібна вашому малюкові:

– дитяче мило. Краще вибирати мило на рослинній основі, яке виготовлене з використанням натуральних компонентів. Звичайно таке мило дбайливо очищає шкіру малюка від забруднень різного роду, при цьому не пересушуючи її;

– дитячий шампунь. Цей засіб повинен містити тільки м’які миючі компоненти, які не дратуватимуть ніжну шкіру голови і слизову оболонку очей вашого карапуза. Також у складі шампуню не повинно бути парабенів, SLS, DEA, полімерів, барвників та іншої «синтетики»;

– дитячий крем. Важливо, щоб він теж не містив шкідливих елементів. Для новонародженого малюка краще купувати «універсальний» крем, який підходить практично для всіх потреб;

– олія для шкіри. Воно має бути легким, не залишати жирної плівки. Вибирайте олію на рослинній основі, без консервантів і барвників.

 

Вищеперелічені косметичні засоби, поза сумнівом, знадобляться будь-якій мамі для догляду за ніжною шкірою її малюка. Намагайтеся вибирати для своєї крихітки тільки якісну і натуральну косметику, адже діти заслуговують найкращого!

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 84
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше