Як вибрати соску для малюка?

01 Березня 201109:39

Приходить час, і новоспечені батьки стикаються з питанням: як вибрати соску для малюка? Для початку потрібного вирішити, чи потрібна вашій крихітці пустушка і з якого матеріалу вона повинна бути зроблена.

 

СОСКА І НОВОНАРОДЖЕНИЙ

 

У всіх новонароджених діток чудово розвинений рефлекс смоктання. Таким чином природа поклопоталася про те, щоб малюк з перших хвилин життя міг їсти мамине молоко. Психологи дотримуються думки, що сам процес смоктання здатний заспокоїти малюка. Звідси виходить, що пустушка позитивно впливає на емоційний стан грудничка. От чому соска і новонароджений чудово знаходять спільну мову.

 

СОСКА І ДИТИНА. ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПУСТУШКУ

 

Оскільки соска і дитина можуть не розлучатися практично цілодобово, важливо, щоб пустушка була високої якості і не нашкодила малюкові. При виборі цього виробу в першу чергу важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена соска: це може бути латекс (соска жовтого кольору) – натуральний матеріал, який роблять з природних амінокислот, білків і полімерів, або силікон (прозора соска) – чистий синтетичний матеріал. Вибираючи розмір соски, пам’ятаєте, що вона повинна відповідати віку крихітці. Форма соски може бути сама різна: вишня, крапля, пустушки ортодонтичної форми. Мабуть, що вам доведеться придбати декілька варіантів сосок, а малюк сам вибере ту, яка йому більше до душі. Також потрібно звернути увагу на щиток, який розташований у основі пустушки: він має бути широким, але не закривати носик малюка. Крім того, в ньому повинен бути отвір для вентиляції. Не забувайте про те, що соску необхідно міняти кожні 3 місяці.

 

СОСКА І ПРИКУС

 

Багато батьків чули про те, що соска і прикус – не найвдаліше поєднання. Давайте зупинимося на цьому питанні детальніше. Нижня щелепа малюка значно поступається за розмірами верхньої. Смоктальне навантаження зазвичай усуває цей дисбаланс. Проблема полягає в тому, що при смоктанні материнських грудей і пустушки беруть участь різні м’язи – це і є причиною того, що після появи зубів у діток, які користуються пустушкою, зубки висуваються вперед і можуть рости криво. Якщо не відмовитися від соски після того, як малюкові виповниться рік, вона чинитиме тиск на м’яку тканину, яка утримує зубки на своєму місці, тим самим формуючи неправильний прикус. Тому на питання «коли відучувати дитину від пустушки?» відповідь проста – коли малюкові виповниться рік.

 

ПЛЯШКА ДЛЯ ГОДУВАННЯ

 

Варто зазначити, що і пляшка для годування має соску, яку також необхідно правильно підібрати, щоб уникнути проблем із здоров’ям малюка в майбутньому. При виборі соски для пляшки в першу чергу думайте про вік малюка. Також врахуйте, що існують соски з різним потоком (отвором для їжі). Соска на пляшці для годування також має бути виготовлена з безпечних і якісних матеріалів. 

Коментарі
Всі 236
9
1
9
9
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше