Як вибрати автокрісло для дитини

23 Січня 201622:39

Кожен батько хоче, щоб його малюк був в повній безпеці. Особливо якщо це стосується пересування в машині. Ось тут-то і виникає питання: як вибрати автокрісло для дитини.

 

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ АВТОКРІСЛА

 

Для того, щоб вибрати дійсно якісне і комфортне автокрісло, необхідно дотримуватися деяких правил. І так, на що звернути увагу при виборі автокрісла? По-перше, автокрісло повинне гарантувати безпеку вашій дитині. По-друге, воно має бути досить зручним, щоб малюк не хникав. По-третє, бажано, щоб автокрісло поєднувалося з салоном автомобіля за способом кріплень і дизайном. Відповідно, при виборі автокрісла слід звернути увагу на:

– наявність сертифікації за європейськими стандартами. На автокріслі має бути спеціальна маркіровка ECE R44/03 або ECE R44/0;

– якщо вашому малюкові до 3-х років, зверніть увагу на внутрішні Y-образні або п’ятиточкові ремені. Тільки вони зможуть уберегти вашого малюка від травм черевної порожнини або хребта при ДТП;

– в кріслах, які встановлюються обличчям по ходу руху і укомплектовані внутрішніми ременями безпеки, зверніть увагу на тканинну прокладку біля замка пряжки, що з’єднує ремені в зоні промежини. При ударі «в лоб» саме туди доводиться значне навантаження, відповідно, прокладка має бути досить широкою і пружною, щоб не травмувати дитину;

– автокрісло необхідно підбирати відповідно до ваги малюка;

– автокрісло для дітей повинне досить легко встановлюватися і переноситися з місця на місце. Перед придбанням автокрісла постарайтеся встановити його в салон вашого автомобіля і подивіться, чи точно воно вам підходить;

– не варто купувати крісло, яке вже було у використанні. Ви не зможете точно дізнатися, чи побувало воно в ДТП, а навіть найлегша аварія здатна деформувати його корпус.

 

Також важливим моментом є зріст, вага і вік вашого малюка. Всі автокрісла діляться на такі групи:

Група 0. Новонароджені, які не можуть сидіти самостійно. В таких автоколисках крихітка може лежати.

Група 0+. Перенесення чашоподібної форми, яка оснащена внутрішніми ременями безпеки і зручною ручкою.

Група 1. Для діток, які вже упевнено сидять. Вони встановлюються обличчям по ходу руху.

Групи 2 і 3. Малюки від 3 до 7 років. Автокрісла, в яких для закріплення дитини використовуються не внутрішні, а зовнішні ремені безпеки. Спинка крісла в такому випадку регулюється по висоті і зросту дитини. Коли малюкові виповнюється 6-7 років, спинку зовсім можна зняти.

Дуже часто виробники об’єднують крісла для різних груп в одне. Таким чином, в процесі того, як крихітка росте, батьки можуть міняти функціональність автокрісла.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 132
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше