Як поєднати роботу і догляд за дитиною

23 Січня 201622:29

Практично кожна мама стикається з тим, що з народженням малюка часу на себе і особисті справи залишається катастрофічно мало. А якщо до того ж жінка вирішила подумати над тим, як поєднати роботу і догляд за дитиною, -– його і зовсім практично немає.

 

ЯК РОЗПОДІЛИТИ ЧАС З МАЛЕНЬКОЮ ДИТИНОЮ

 

Секрет в тому, як розподілити час з маленькою дитиною і встигнути зробити якомога більше важливих справ, полягає в правильному розставлянні пріоритетів. Треба визначити, які справи є важливими і терміновими, а які – другорядними. Завжди насамперед беріться за те, що не може чекати. Важливо завжди розраховувати свій час так, щоб закінчити почате, інакше поступово все, що вам треба зробити, перетвориться на величезну снігову грудку. Вчіться робити декілька дрібних справ одночасно. Наприклад, готуючи суп малюкові, ви можете розповісти йому казку, а читаючи новини – знайти магазин дитячого одягу і замовити доставку всього необхідного, заощадивши час для важливих робочих завдань. Не кваптеся. Так ви тільки рознервуєтеся і не зможете якісно виконати жодне із завдань. Важливим моментом в тому, як розподілити час в декреті, також являється планування всіх справ з вечора. Намагайтеся вставати раніше малюка. Поки дитина спить, ви зможете спокійно привести себе в порядок, випити каву і налаштуватися на всі майбутні справи. Навчіться поєднувати свої справи з графіком дитини: малюк поснідав – вперед на прогулянку. Поки дитина спить в колясці, ви можете почитати, поговорити по телефону, написати важливий лист або зробити якусь іншу корисну роботу. Якщо у вас багато родичів і є кому вам допомогти, не відмовляйтеся. Залишивши малюка на піклування рідним, у вас звільниться досить часу для того, щоб зайнятися собою і своїми важливими справами.

 

РОБОТА ПІД ЧАС ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ

 

Багато мам, знаходячись в декреті, не можуть угамувати свої пориви трудоголика і хочуть зайнятися чимось корисним, і заробляти гроші. Ось тут-то і виникає питання про те, наскільки порівнянні малюк і робота під час декретної відпустки. Спершу треба зрозуміти, навіщо вам робота. Можливо, ви хочете деякої фінансової незалежності або ж бажаєте навчитися чомусь новому, а можливо, вам просто бракує спілкування з іншими людьми. В будь-якому випадку, існує досить багато варіантів того, чим може займатися мама, сидячи удома з дитиною:

– рукоділля;

– консультування і репетиторство;

– переклад текстів;

– написання контрольних, курсових і дипломних робіт;

– мережевий маркетинг;

– домашній салон краси;

– різноманітна робота в інтернеті.

Необхідно пам’ятати про те, що для усього цього зайняття жінка повинна мати певні навички і хоч би мінімальну кількість вільного часу – тоді точно все вийде!

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 84
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше