Як одягати дитину

26 Січня 201600:45

Природно, що кожна мама замислюється про те, як одягати дитину: красиво або зручно. Насправді, найважливіше для малюка у віці до трьох років — комфорт, а не велика кількість витребеньок або стильний фасон штанців. Вибираючи одяг для свого карапуза, пам'ятайте про те, що він багато рухається і у важкому або занадто вузькому одязі йому буде важко ходити, бігати і стрибати. Крім того, не слід одягати дитину тепліше, ніж одягнені дорослі. Повірте, якщо дитина буде обливатися потом, вона навряд чи отримає хоч якесь задоволення від прогулянки.


ЗРУЧНИЙ ЗИМОВИЙ ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ


У холодну пору року особливо слід подбати про зручний зимовий одяг для дітей, який би захищав від холоду і дозволяв вільно рухатися. Не варто купувати дитині важку шубу, яка була у вас в дитинстві. Придбайте зручний комбінезон та курточку, в яких малюк зможе собі на втіху бігати і валятися в снігу. Також варто запам'ятати, що надягати на дитину зимовий одяг слід тільки тоді, коли температура повітря на вулиці досягла -2 градусів.

 
ЯК ОДЯГАТИ ДИТИНУ НАВЕСНІ

 

Давайте також спробуємо розібратися в тому, як одягати дитину навесні. В однорічному віці малюк вже досить активний, бігає, падає, любить валятися в піску або хлюпати по калюжах. У цьому віці виходячи з дому необхідно по можливості взяти з собою комплект запасного одягу. Дитячі речі повинні бути зручними, практичними і легкими. Важливу роль також відіграє взуття - воно повинно не тільки підходити за розміром, але і бути зручним.

 

Загальне правило на будь-який сезон: намагайтеся, щоб натільний одяг малюка, був виготовлений ​​з натуральних матеріалів високої якості. Також пробуйте одягати дитину шарами: в разі чого, з нього завжди можна зняти зайву кофтину або надіти щось ще, якщо на вулиці різко похолодало.

 

ВЗУТТЯ ДЛЯ ДИТИНИ

 

Важливу роль в дитячому гардеробі грає взуття. Пам'ятайте про те, що:

- У дитячих сандалій, босоніжок і чобітків повинен бути невеликий каблук (5-15 мм);

- У черевичків для дітей повинен бути жорсткий задник, який міцно фіксує п'яту;

- Устілка всередині черевичка повинна бути м'якою і легко вийматися;

- Потрібно вибирати взуття з тонкою і гнучкою підошвою;

- У взуття для малечі не повинно бути звужених носків. Для того щоб стопа правильно розвивалася, малюк повинен мати можливість ворушити пальчиками всередині черевиків.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 41
9
3
6
0
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше