Ігри з однорічною дитиною

23 Січня 201621:19

Ваш малюк постійно росте і розвивається. Вчитися і освоювати нові навички найпростіше граючи. Звичайно, в ранньому віці дитина ще не уміє грати самостійно, тому спільні ігри з однорічною дитиною – це чудовий вихід з положення.

 

РОЗВИВАЮЧІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ 1 РОКУ

 

Як і для будь-якого віку, існують свої особливі і ефективні розвиваючі ігри для дітей 1 року. Наприклад, ви можете побудувати разом з дитиною невеликий «будиночок». Для цього підійде звичайний стіл, накритий пледом. Краще, щоб всередині було невелике джерело світла, наприклад світильник. Подібне заняття допоможе карапузові почати краще орієнтуватися в просторі і ще більше зміцнить зв’язок з батьками. Також для однорічного малюка прекрасно підходять ігри з м’ячиком: в цьому віці він повинен уміти його ловити. Ви можете сісти лицем до лиця і по черзі передавати м’ячик один одному. Таке заняття стимулює уважність і хапальний рефлекс у дитини. В цьому віці також слід приділити увагу вивченню кольорів. Постійно розповідайте малюкові що якого кольору. Краще всього для цих цілей придбати різноколірні кубики або інші фігурки. Їх можна розкласти по кімнаті і запропонувати крихітці відшукати потрібний предмет, назвавши йому його колір. Також ви можете попросити малюка розкласти фігурки за кольором. Подібні ігри стимулюють розвиток мовлення, покращують пам’ять і чудово розвивають.

 

ФІТБОЛ ДЛЯ ОДНОРІЧНОЇ ДИТИНИ

 

Фітбол для однорічної дитини – прекрасний засіб для розробки м’язів і суглобів. Він є великим надувним м’яким гумовим м’ячем, на який малюка зазвичай саджають або укладають.  Його діаметр має бути 70-80 см. Ви можете покласти малюка на м’яч, легенько погойдувати і розповідати веселі вірші, щоб добитися більшого розслаблення. Також існує така вправа: ви кладете дитину ніжками до себе, а перед ним (за м’ячем) ставите його улюблену іграшку або інший барвистий предмет. Потім можна запропонувати малюкові дотягнутися до іграшки. Запам’ятайте, що всі розгинальні вправи повинні супроводжуватися рухом м’яча «від себе», а згинальні – «до себе». Зазвичай вправами на фітболі можна займатися приблизно з 2 до 12 місяців. Далі ви просто не зможете утримати його на одному місці. Також варто відкласти заняття, якщо дитина захворіла або погано набирає вагу. Фітбол особливо корисний дітям з підозрами на дисплазію тазостегнових суглобів, при підвищеному м’язовому тонусі, нервовій збудливості, кольках, закрепах і надмірній вазі.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 35
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше