Ігри для дітей від 2 до 3 років

26 Січня 201601:03

Ігри для дітей від 2 до 3 років мають колосальне значення в розвитку крихітки. Річ в тому, що саме вони формують сприйняття довкілля і дозволяють малюкові краще зрозуміти механізм роботи «дорослого світу».

 

НАСТІЛЬНІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Настільні ігри для дітей учать малюка грати за правилами, допомагають йому зрозуміти, що таке «черга», розвинути пам’ять і усидливість, навчитися радіти перемозі і простіше сприймати поразку. Починати грати в настільні ігри з крихіткою можна у віці 2 років. Важливий момент: купуючи настільну гру, звертайте увагу на те, для якого віку вона підходить. Якщо гра занадто проста або занадто складна – толку від неї не буде. Для 2-3 років зазвичай підходять такі ігри, як, наприклад, лото з елементами запам’ятовування. Кожен гравець вибирає поле з часом року, а на столі розкладаються круглі жетончики. Гравці по черзі перевертають жетони. Якщо малюнок на жетоні співпадає з тим, які є на полі, – його кладуть на відповідне зображення. Переможець – той, у кого знайдені всі зображення з поля.

 

РОЗВИВАЮЧІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ 2-3 РОКІВ

 

Малюки, яким виповнилося 2 роки, вже дуже активні і допитливі: вони вміють не лише ходити, але навіть іноді і бігати, вони малюють і щосили розмовляють з оточенням. Відповідно, розвиваючі ігри для дітей 2 років повинні підходити до того заняття, яке дитині вже звичне, і всіляко розвивати нові. Наприклад, для розвитку творчих здібностей чудово підійдуть дитячі набори для малювання, конструктори і набори для прибирання і готування. Іграшкові тварини, ляльки, меблі і посуд добре розвивають мовні навички і дозволяють дитині використовувати в іграх своє уявлення. Великі м’ячі, кулі, різні іграшки на вірьовках, які треба возити за собою, дозволять малюкові навчитися краще ходити і бігати.

 

У 3 роки діти особливо допитливі, їм важко усидіти на одному місці, постійно треба кудись бігти і досліджувати щось нове. Крім того, дитина починає по-справжньому грати: вона може укладати ляльку спати, годувати її, будувати місто і відтворювати дії, які показала йому доросла людина. Звичайно, малюк не може навчитися грати сам по собі, для цього йому потрібна участь батьків. Дуже важливо, щоб мама і тато пройшли разом з дитиною шлях від простих ігрових дій до справжньої творчої гри, в якій малюк примірятиме на себе роль мами, тата, дочки або сина. Для того, щоб організувати гру в цьому віці, вам знадобиться арсенал досить реалістичних іграшок. Їх не повинно бути багато, щоб малюк не розгубився і міг вибрати те, що йому подобається. Придумуйте з крихіткою сюжети, персонажів і різні ситуації, будуйте міста з конструктора і напувайте ляльок чаєм з іграшкового сервізу – усе це допоможе малюкові краще соціалізуватися і зробити перший крок до самостійних ігор.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 107
9
3
6
0
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше