Дорожнє меню для дитини

23 Січня 201621:27

Тепла пора року – це період подорожей. Якщо ви вирішили взяти з собою і вашого малюка, вам необхідно підібрати правильне дорожнє меню для дитини.

 

ЯКІ ПРОДУКТИ УЗЯТИ З СОБОЮ В ДОРОГУ ДЛЯ МАЛЮКА ВІД 0 ДО 1 РОКУ

 

Як би напрочуд це не звучало, але чим молодше малюк, тим простіше з ним подорожувати. Ну, якщо говорити про «їстівне» питання. Для діток на грудному вигодовуванні труднощів в тому, які продукти взяти з собою в дорогу, не існує зовсім – головне, щоб мама була поруч. Якщо дитина знаходиться на штучному вигодовуванні, то, звичайно ж, доведеться брати з собою суміш, причому суху. Перевозити її краще всього в банці, яка щільно закривається. Зверніть увагу, що суміш повинно вистачити на увесь термін перебування вас і малюка поза домом – хто знає, раптом там, куди ви прямуєте, необхідного продукту якраз і не буде. Також потурбуйтеся про воду, якою треба розбавляти суміш. Якщо малюк вже отримав свій перший прикорм, вам треба взяти з собою і фруктове пюре. Краще всього, якщо воно буде розфасовано у баночку, якої вистачить саме на 1 раз. Ні в якому разі не можна залишати недоїдене пюре на друге годування: без холодильника воно може швидко зіпсуватися. Розпорядок прийому їжі для дитини має бути таким же, до якого дитина звикла удома, – ніяких змін.

 

ЯКІ ПРОДУКТИ ВЗЯТИ В ДОРОГУ ДЛЯ ДИТИНИ ВІД РОКУ ДО ДВОХ РОКІВ

 

В цьому віці малюк поступово починає переходити на «дорослу» їжу. Ви можете взяти з собою каші в сухому вигляді і вже в дорозі заварити їх гарячим молоком або водою. Крім того, існує спеціальне дитяче розчинне печиво, яке можна давати як в сухому вигляді, так і годувати їм з ложечки. Якщо говорити про різні дитячі кефіри і йогурти – брати їх з собою можна, але необхідно пам’ятати про те, що вони надзвичайно погано переносять жару, і з’їсти їх буде необхідно в перші пару годин подорожі. Також в дорозі вам згодяться дитячі консерви, бублики, крекери і печиво. Відмінно допоможе впоратися з голодом в подорожі дитяче фруктове пюре «Агуша» в зручної дой-паці, яка дозволяє малюкові їсти самостійно і не розбризкувати вміст упаковки по усьому салону транспортного засобу. Розклад годування, як і в першому випадку, – той, до якого малюк звик вдома.

 

ЯКІ ПРОДУКТИ ВЗЯТИ В ДОРОГУ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД ДВОХ РОКІВ

 

Із зовсім маленькими дітками ми розібралися, а які продукти взяти в дорогу для дітей старших? В цьому віці малюк дуже хоче спробувати те, що їсть мама. Постарайтеся спланувати не лише меню малюка, але і своє власне так, щоб у крихітки не виникало спокуси спробувати те, що їсте ви. Так само як і в другому випадку, запасіться для дитини дитячими фруктовими пюре «Агуша», соками, печивом, крекерами, водою і кашами. Прийом їжі – звичайний домашній розклад дитини.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 107
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше