Дитяча творчість і розвиток

25 Січня 201600:21

Дитяча творчість і розвиток грають колосальну роль у формуванні особиcтості вашого малюка. Створюючи різні вироби, малюючи і роблячи фігурки з пластиліну, ваш малюк розвиває дрібну моторику рук, отримує уявлення про різні текстури, тренує уявлення і вчиться взаємодіяти з навколишнім світом.

ТВОРЧІСТЬ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ 

В більшості випадків творчість для найменших починається з малювання. Саме це заняття краще всього розвиває у малюка сприймання кольорів, а ще спритність і тактильне сприйняття. Якщо у вашому малюку явно простежуються завдатки юного художника, зверніть увагу на те, щоб матеріали, якими він малює, були високої якості, а краще придбайте їх в спеціальному магазині для дитячої творчості. Спершу не варто знайомити дитину відразу зі всіма кольорами фарб – хвате і декілька. Також не забувайте, що перші творчі пориви малюка повинні відбуватися під пильним наглядом батьків. Але так навіть веселіше: можна показати карапузові, як намалювати будиночок, дерево, квіточок або поставити відбиток своєї долоньки на папері. Також у віці 2 років вашому малюкові сподобається ліплення з пластиліну або солоного тіста. Воно також розвиває дрібну моторику рук і сприймання. Не варто відразу розповідати малюкові, як сліпити котика або собачку: почніть з чогось простого, наприклад кружечка або ковбаски. У віці 2 років саме малювання і ліплення з пластиліну здатні краще всього познайомити крихітку з таким чудовим світом творчості.

 

ДИТЯЧА ТВОРЧІСТЬ. РЕЦЕПТ СОЛОНОГО ТІСТА 

Звичайно ж, можна ліпити з пластиліну або спеціальної маси для ліплення, але непоганим і більш екологічним матеріалом для малюка є солоне тісто. Найпростіший рецепт складається всього з трьох компонентів: пшеничне борошно – 2 стакани, сіль «Екстра» – 1 стакан, вода – 3/4 стакана. Залежно від кількості води тісто буде м'якішим або твердішим. Крім того, для того, щоб воно не розпадалося при ліпленні, його необхідно дуже ретельно вимішувати. А щоб надати виробам вашого малюка ще оригінальнішому вигляду і коричневому відтінку, тісто можна замішувати на житньому борошні. Якщо при приготуванні тіста додати 1 чайну ложку шпалерного клею, воно стане еластичнішим і податливішим, але потрібно буде стежити за тим, щоб малюк його ненароком не з'їв. Краще всього ліпиться тісто, для приготування якого використовували і пшеничне, і житнє борошно в співвідношенні 1/1.

 

Дитяча творчість – забавний і цікавий процес, який може зближувати вас з малюком і відкрити всю красу сумісного проведення часу.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 77
9
5
1
5
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше