Бебі шауер. Що це таке?

23 Січня 201622:16

З очікуванням малюка пов’язана велика кількість різних приємних моментів. Один з них – бебі шауер. Що це таке і як його організувати, ми розповімо вам в цій статті.

 

БЕБІ ШАУЕР

 

Бебі шауер – це традиційне свято очікування малюка, який ще не з’явився на світ, і родом ця традиція із США. На такий захід запрошуються родичі і друзі майбутньої мами – вони дарують подарунки для дитини, їдять смачний торт і просто добре проводять час. Зазвичай витрати бере на себе близька подруга, майбутня тітка або бабуся вагітної жінки. Слід зазначити, що це свято – суто жіночі посиденьки. Добре, коли серед запрошених є мами з досвідом, які можуть поділитися знаннями і порадами. Фактично, цей захід – моральна підтримка для майбутньої мами і можливість дати їй пораду, як поводитися при пологах і після них.

 

КОЛИ РОБЛЯТЬ BABY SHOWER

 

Час, коли роблять Baby Shower, – останні місяці вагітності. Нерідко підготовка свята займає куди більше часу, ніж було заплановано, а крихітка з’являється на світ раніше передбачуваної дати урочистості. В такому разі свято ніхто не відміняє, його просто проводять приблизно через місяць після пологів.

 

БЕБІ ШАУЕР. СЦЕНАРІЙ

 

Розпочнемо з того, що бебі шауер необов’язково проводити вдома. Можна піти в ресторан або на природу. Зазвичай перед початком свята майбутня мама складає спеціальний список на Baby Shower. Що подарувати, вона пише саме в ньому. Завдання організатора свята – донести її побажання до всіх запрошених. Відмітимо, що мама може вписувати в перелік як недорогі речі, так і щось «серйозніше». Саме святкування зазвичай розраховане на 2-3 години. На самому початку гостей пригощають чимось смачним. Зрозуміло, що на такому заході немає місця алкоголю, а в якості закусок подаються легкі блюда: в основному різні канапе, солодощі і фрукти. Далі приходить черга всіляких конкурсів, лотерей і ігор, які пов’язані з темою материнства. Переможцям вручають милі пам’ятні призи. Останній етап свята – розпаковування мамою подарунків. Уявіть собі, іноді тільки на цей ритуал йде близько 2 годин. Організаторові бебі шауера необхідно дуже постаратися, щоб такого не сталося, а головне місце на святі все ж займали розваги і смачні закуски.

 

В нашій країні це свято ще не отримало широкого поширення через забобон, за яким не слід купувати малюкові придане до того, як він народиться. Але з’являється все більше мам, які цілком не проти влаштувати таке свято для себе і своїх близьких.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 84
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше