Зачаття

28 Січня 201621:07

Зачаття – дуже важливий період в житті кожної пари. Якщо ви читаєте цю статтю, то вже напевно в курсі всіх змін, які чекають вас після цієї радісної події. Тому давайте детальніше зупинимося на самому зачатті. Більшість пар ще до спроби завагітніти цікавляться питанням: «Чи можна вплинути на стать дитини під час зачаття?» Однозначної відповіді не існує, але декількома хитрощами ми з вами все ж поділимося.

 

ЗАЧАТТЯ ДІВЧИНКИ

 

І так, розглянемо декілька порад, які не будуть зайвими, якщо ви плануєте зачаття дівчинки.

  1. Науковий підхід

Він базується на розумінні того, що за стать дитини відповідає сперматозоїд, який може містити як X-хромосому дівчинки, так і Y-хромосому хлопчика. В даному випадку важливо пам’ятати, що X-сперматозоїдів менше, вони рухаються повільніше, але в той же час є життєздатнішими. Підводимо підсумок: зачаття дівчинки вірогідніше при статевому акті, зробленому не в день овуляції, а на 2-3 дні раніше.

  1. Дієта для мами

Крім того, існує думка, що шанси на зачаття дівчинки може підвищити певна дієта, що припускає зменшення кількості солі і цукру, що споживаються. При цьому необхідно їсти більше продуктів, що містять магній і кальцій.

  1. Народні прикмети

У наших мам і бабусь були свої погляди на те, як краще всього зачати дівчинку. Вони, наприклад, вірили, що дівчинка може з’явитися на світ, якщо майбутня мама у момент зачаття перев’яже ниткою мізинець правої руки. Ще одна прикмета пов’язана з днями тижня. Якщо бути точніше – середа, п’ятниця і неділя підвищують шанси зачати дівчинку. Проте, самі розумієте, погляди ці не мають під собою ніякого наукового ґрунту, тому і ставитися до них радимо з мінімальною часткою серйозності.

 

ЗАЧАТТЯ ХЛОПЧИКА

 

А ось декілька хитрощів для тих, хто планує зачаття хлопчика.

  1. Науковий підхід

Важливо, щоб статевий акт відбувся саме в день овуляції. Це пов’язано з тим, що Y-хромосоми рухливіші, але мають меншу життєдіяльність. Якщо ви плануєте зачаття хлопчика, жінці краще зайняти позу згори. Це в деякій мірі зменшує вірогідність проникнення Х-хромосоми.

  1. Прийняття чоловіком прохолодного душу

Для підвищення вірогідності зачаття хлопчика чоловікові рекомендують приймати прохолодний душ. Навіщо? Все досить просто – при високих температурах чоловічого тіла в першу чергу гинуть саме Y-сперматозоїди.

  1. Дієта для мами

Майбутній мамі, яка дуже хоче народити хлопчика, рекомендують дотримуватися певної дієти, згідно якої слід вживати більше м’яса, риби, горіхів і солоної їжі.

 

ЗАЧАТТЯ ЗА МІСЯЧНИМ КАЛЕНДАРЕМ

 

Останнім часом досить популярним став календарний спосіб зачаття. Хоча розглядати його серйозно ми б не радили: зачаття дітей бажаної статі при використанні цього методу відбувається не так вже часто і більше схоже на випадковий збіг. Взагалі ж зачаття за місячним календарем ґрунтується на двох чинниках, що визначають стать майбутньої дитини. Це кількість років матері, а також місяць року. Наприклад, якщо вік майбутньої матері – непарне число, то в непарні місяці року вона може зачати дівчинку, а в парні – хлопчика.

Ми були раді поділитися з вами цими порадами! Проте просимо не забувати, що жоден з них не дасть точної гарантії зачаття хлопчика або дівчинки. Як не крути – будь-яка пара, що збирається завести дитину, має справу з «лотереєю». І вона завжди виграшна! Адже повірте, якщо ви хотіли дівчинку, а зачали хлопчика – любити його менше ви не будете. І навпаки :)

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 90
9
3
6
0
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше