Японська дієта

27 Січня 201623:35

Японська дієта 14 днів – одна з найпопулярніших серед дівчат. На це є декілька причин: вона зовсім недорога, триває всього два тижні і дає чудовий результат, який легко підтримувати впродовж довгого часу. Проте, варто пам’ятати, що японська дієта припускає серйозні обмеження в харчуванні.

 

Японська дієта є сумішшю низьковуглеводної і білкової дієт. Особлива увага приділяється низькокалорійній їжі. Результат, якого ви можете досягти, дотримуючись всіх правил дієти, мінус п’ять-вісім кілограмів. Важливо: японська дієта не підходить вагітним і мамам-годувальницям. Адже від недостатньої кількості білків, жирів і вуглеводів, в першу чергу стане страждати малюк, а якщо йдеться про вагітність, то ця дієта взагалі може спровокувати її переривання. Отже, прибігати до японської дієти рекомендують лише тоді, коли мама вже перестала годувати малюка грудьми.

 

Японська дієта має свій секрет швидкого схуднення: меню японської дієти ґрунтується на незбалансованій системі споживання білків, жирів і вуглеводів. При виборі меню японської дієти варто пам’ятати, що, незважаючи на гарантований швидкий результат, по закінченню дотримання дієти рекомендується контролювати свій раціон.

 

ЯПОНСЬКА ДІЄТА: МЕНЮ

 

Впродовж усіх 14 днів необхідно строго дотримуватися меню, яке було розроблено японськими дієтологами. За два тижні у вашому організмі станеться повна зміна процесу обміну речовин і прискорення метаболізму. Фахівці стверджують, що ефект японської дієти зберігається впродовж декількох років.

 

Японська дієта припускає суворе дотримання всіх продуктів харчування. Під час дієти не можна вживати борошняних виробів, солодке, солоне, спиртне. Протягом всього часу японської дієти важливо пити достатню кількість води, щоб запобігти обезводненню організму.

 

Японська дієта розрахована на те, що багато дівчат пропускають сніданок. Але чашку чорної кави без цукру випити зобов’язані. Кава містить антиоксиданти. Ні в якому разі не п’ємо розчинну каву. Обід японської дієти ґрунтується на овочах і яйцях. Приємний момент – овочів можна їсти скільки душі завгодно. На вечерю належить приготувати 200-300 грамів риби, краще на пароварці. Смажити рибу не рекомендується. Важливо дотримуватися триразового раціону харчування, останній прийом їжі – не пізніше о сьомій годині вечора.

 

Японська дієта не рекомендується частіше чим раз в два-три роки, оскільки вона може завдати шкоди вашому організму.

 

ЯПОНСЬКА ДІЄТА: ВІДГУКИ ЛІКАРЯ

 

Лікарі дотримуються думки, що таке «розвантаження» для організму один раз в декілька років може бути корисним. Проте не варто прагнути з’їсти якомога менше. Це може зіграти з вами злий жарт, і замість того, щоб обмін речовин наприкінці дієти прискорився, він сповільниться. Це приведе до швидкого набору втрачених кілограмів. Після закінчення 14-денного курсу японської дієти лікарі рекомендують дотримуватися правил здорового харчування для підтримки результату.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 155
9
3
3
5
5
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше