Введення прикорму

31 Січня 201617:58

Починаючи цікавитися проблемою прикорму, молода мама, як правило, стикається з повною плутаниною. Педіатри рекомендуватимуть одне, а жінки, що виховували дітей 20-30 років тому, тобто, ваші мама і свекруха, зовсім інше. Як би там не було, коли малюк підростає, різні додаткові поживні речовини, мінерали і вітаміни будуть дуже йому необхідні. Все це дитині має забезпечити прикорм. Тому визначитися з готовою схемою прикорму бажано заздалегідь. Отже, передчасно не панікуючи, давайте разом розберемося, з чого починати прикорм?

КОЛИ ПОЧИНАТИ ПЕРШИЙ ПРИКОРМ?

Думка педіатрів з приводу першого прикорму і віку малюка, в якому починають вводити прикорм, за останні десятиліття-два змінилася. Якщо раніше нашим мамам фахівці радили вводити перший прикорм, починаючи з трьох- або чотиримісячного віку, то зараз лікарі рекомендують не починати прикорм під час годування грудьми аж до того моменту, поки малюкові не виповниться півроку. Це можна пояснити тим, що до піврічного віку шлунок дитини ще недостатньо сформований для того, щоб без проблем приймати нову їжу у вигляді прикорму. Скажемо більше, всі потрібні поживні речовини малюк до півроку в повному обсягу отримує із материнського молока. Перший прикорм в 6 місяців вважається ідеальним для травного тракту малюка. Саме у цьому віці дитині стає необхідним ще одне джерело мінеральних і поживних речовин. Якщо ж малюк росте на змішаному або штучному вигодовуванні, то прикорм рекомендують вводити з чотиримісячного віку.

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАВЕДІТЬ ТАБЛИЦЮ ПРИКОРМУ

Перед тим, як почати вводити перший прикорм, слід неодмінно порадитися з вашим педіатром. Для дотримання основ прикорму ми рекомендуємо вести таблицю продуктів, які ви дали спробувати вашому малюкові. Така таблиця прикорму дозволить відстежувати реакції дитини на той або інший продукт. Пам'ятайте, будь-який прикорм вводиться в раціон малюка поступово і в маленьких дозах.

Коментарі
Всі 114
9
1
9
6
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше