Вітаміни при плануванні вагітності

31 Січня 201616:59

Рішення народити дитину має бути максимально усвідомленим, адже це величезна відповідальність, яку покладають на себе обидва майбутні батьки! Після його прийняття у пари виникають цілком логічні питання: як підготувати свій організм до зачаття і які вітаміни варто приймати при плануванні вагітності?

 

Не дивуйтеся, коли дізнаєтеся, що почати забезпечувати організм усіма важливими вітамінами необхідно ще за декілька місяців до зачаття, а не тільки безпосередньо під час вагітності. Це одно з обов’язкових умов, виконавши яке пара може розраховувати на появу здорової дитини!

 

ЧИ ПОТРІБНІ ВІТАМІНИ ПРИ ПЛАНУВАННІ ВАГІТНОСТІ?

 

Це питання досить часто виникає у майбутніх мам і тат, які люблять «озиратися в минуле». Їх аргументи такі: бабусі і дідусі народили наших батьків, батьки нас, і ніхто з них про вітаміни особливо не замислювався. Є в цьому деяка частка правди, проте не слід забувати, як змінилася ситуація за останні 50-60 років. Екологія погіршала, ритми сучасного життя в рази прискорилися, кількість стресових чинників збільшилася, харчуватися регулярно і збалансовано стало важче. Адже саме їжа є головним джерелом вітамінів і мінералів для людини!

 

Не забувайте, поява всередині жінки нового життя означає, що вітаміни і мінерали знадобляться малюкові. У тому випадку, якщо їх буде недостатньо для двох, малюк або стане забирати мамині, або ж не отримуватиме достатній для здорового зростання і розвитку набір вітамінів і мінералів.

 

Простіше кажучи, вітаміни при плануванні вагітності не лише допомагають правильно і повноцінно розвиватися вашому малюкові, але і служать гарантією того, що здоров’я і краса мами залишаться після вагітності з нею!

 

ВІТАМІНИ ПРИ ПЛАНУВАННІ ВАГІТНОСТІ ДЛЯ ЖІНОК

 

Вітаміни при плануванні вагітності в Україні найчастіше призначаються лікарями в наступних випадках:

 

– по-перше, взимку і спекотним літом, оскільки в ці пори року жіночий організм сильніше виснажується;

 

– по-друге, якщо спосіб життя жінки припускає постійні фізичні і розумові навантаження;

 

– по-третє, коли жінка часто стикається із стресовими ситуаціями.

 

Зверніть увагу, починати прийом комплексу вітамінів краще всього після обстеження у лікарів. Оцінивши стан вашого організму, вони підкажуть, які вітаміни при плануванні вагітності необхідно приймати саме вам.

 

Найчастіше список вітамінів при плануванні вагітності для жінок виглядає таким чином:

 

– фолієва кислота (В9);

 

– вітамін Е;

 

– вітаміни В6, В1, В2;

 

– вітаміни А, С, D;

 

– цинк і магній.

 

Варто пам’ятати, що усі вищезгадані вітаміни і елементи містяться в різних продуктах. Проте незважаючи на це, їх кількість може бути недостатньою. Тоді на допомогу приходять синтетичні комплекси вітамінів при плануванні вагітності. Саме вони забезпечують організм жінки усіма необхідними «будівельним матеріалами», які так важливі при плануванні вагітності.

 

ВІТАМІНИ ПРИ ПЛАНУВАННІ ВАГІТНОСТІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

 

Незважаючи на поширену думку, що вітаміни при плануванні вагітності виписують виключно жінкам, сильній половині вони теж потрібні. Ідеальний підхід до зачаття припускає, що комплекс вітамінів при плануванні вагітності прийматимуть обидва партнери. Чоловічий список вітамінів коротший за жіночий, проте в ньому все необхідне для зміцнення здоров’я і забезпечення нормального функціонування репродуктивної системи:

 

– вітамін Е;

 

– цинк;

 

– L-карнитин.

 

Підводячи підсумок, радимо серйозно поставитися до питання вживання вітамінів при плануванні вагітності. Нехтувати або берегти своє здоров’я – вибір кожної дорослої людини, а ось дитина, яку ви збираєтеся завести, зробити цього вибору, на жаль, не може. Упевнені – ви вчините розумно! Здоров’я вам і вашим майбутнім дітям!

Коментарі
Всі 80
9
1
9
9
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше