Важливо починати прикорм зі спеціалізованих продуктів

07 Серпня 201713:54

Кожен день малюк вчиться робити щось нове: сміятися, грати, ходити, говорити і радувати батьків. До 6 місяців для всіх цих захоплюючих занять дитині цілком достатньо того, що він отримує з маминого молока або суміші. Але чим старше вона стає, тим більше поживних речовин і енергії потрібно їй для росту і розвитку.

 

Для того щоб забезпечити зростаючий організм усім необхідним, з 6 місяців в меню для дитини поступово починають вводити «дорослі» продукти харчування — прикорм. Саме до цього віку у дитини формуються рефлекси, які дозволяють не виштовхувати їжу з рота язиком, а направляти її прямо в живіт. Проковтнути їжу — справа нехитра, а ось переварити її — завдання складніше. Тільки до піврічного віку травна система малюка вже досить розвинена для того, щоб переварювати щось крім грудного молока або спеціальних дитячих сумішей.

 

Здавалося б, ось малюк навчився їсти тверду їжу — тепер можна годувати його тим же, що їсть вся сім'я. А ось і ні. Необхідно пам'ятати про те, що формування травної системи і рефлексів — справа поступове. Щоб не «перевантажити» незміцнілий організм малюка, переходити на «дорослу» їжу потрібно поступово, ретельно підбираючи при цьому продукти.

 

Кожен новий продукт слід давати дитині на пробу по 1-2 чайні ложечки. Наберіться терпіння: дитині буде потрібен час, щоб навчитися брати їжу губками з кінчика чистої чайної ложки. Зазвичай у дітей, які знаходяться на грудному вигодовуванні, прикорм ділиться на 3 основних прийоми їжі і перекушування в проміжках між ними.

 

Також існують загальні правила для годування дитини в цей період життя:

 

- їжа повинна мати достатню енергетичну цінність і забезпечувати надходження додаткової енергії в організм малюка (близько 190 ккал на добу);

- початкова їжа для прикорму повинна бути м'якою по консистенції, без шматочків

- у меню для дітей не слід додавати сіль, цукор та інші приправи «для смаку»;

- їжа, яку отримує малюк, повинна містити білки і мікронутрієнти.

 

Якщо батьки вирішують готувати їжу для прикорму самостійно, їм доведеться освоїти всі тонкощі приготування подібної їжі і вивчити її калорійність. Куди простіше використовувати спеціальні промислові кашки, соки, овочеві, фруктові, рибні та м'ясні пюре, які повністю задовольняють потреби малюка і забезпечують йому збалансоване і правильне дитяче меню.

 

Для таких цілей відмінно підходить дитяче харчування «Агуша». Його роблять на одному з найсучасніших і високотехнологічних виробництв в Україні з використанням якісної та екологічно чистої сировини — спеціально для малюків.

 

Вся продукція «Агуша» готується за особливою рецептурою, яка розроблена спеціально для дітей раннього віку та передбачає збагачення вітамінами і пребіотиками.

 

Сирки, йогурти і кефір «Агуша» виготовляють з натурального коров'ячого молока, яке піддається ультрафільтрації та очищення суперсучасної бактофуги. Кожна партія продукції проходить ретельну перевірку більше 15 разів. Всі упаковки дитячого харчування обробляються озонованою водою, а розлив проходить під надлишковим тиском стерильного повітря. Ось чому «Агуша» — краще для малюка!

 

Більше про спеціалізовані продукти дізнайтеся тут: Чому дітям потрібні спеціалізовані дитячі продукти

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 207
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше