Тест на вагітність онлайн

27 Січня 201622:51

Визначення початку вагітності – дуже хвилююче і трепетне питання для кожної жінки. Сьогодні вже немає потреби записуватися на прийоми до лікаря і сидіти в очікуванні своєї черги під кабінетом. Все, що необхідно – це пройти тест на вагітність.

Тест на вагітність онлайн – зручний спосіб визначити ваше становище. Якщо після цього ви все одно перебуваєте в невпевненості, можна пройти домашній тест на вагітність.

 

ТЕСТ НА ВАГІТНІСТЬ ОНЛАЙН

Для проходження онлайн тесту на вагітність (http://www.happy-giraffe.ru/test/pregnancy/?step=1) необхідно з максимальною точністю відповісти на низку запитань, пов’язаних з вашим самопочуттям в останні декілька днів. Тест на вагітність онлайн ґрунтується на первинних симптомах вагітності, таких як зміна смакових переваг, нудота, втома, затримка менструального циклу. Пройшовши онлайн тест на вагітність, ви зможете визначити, чи пов’язана зміна у вашому самопочутті з вагітністю. Проте слід пам’ятати, що тести такого роду не можуть замінити повноцінну консультацію лікаря. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо відвідати фахівця в тому випадку, якщо ваш тест на вагітність виявився позитивним.

 

ТЕСТИ НА ВАГІТНІСТЬ

 

Якщо ви все ж вирішили удатися до більш традиційного способу визначення вашого стану, краще скористатися домашнім тестом на вагітність. В наш час купити тест на вагітність не складе особливих труднощів – це можна зробити як в аптеці, так і у більшості великих супермаркетів. Він дозволить діагностувати ваше становище вже на самих ранніх термінах.

 

Домашні тести на вагітність функціонують за тим же принципом, що і тест, який роблять в поліклініці лікарі на визначення ХГЧ (гормон, що виділяється плацентою під час вагітності).

 

КОЛИ РОБИТИ ТЕСТ НА ВАГІТНІСТЬ

 

Найпоширеніше питання, з яким стикаються жінки і дівчата при підозрі на вагітність: «Коли робити тест на вагітність?». В наш час створена величезна безліч тестів, які декларують гарантовану діагностику початку вагітності вже через тиждень після зачаття. Проте не слід покладатися на них з повною упевненістю. Цей термін занадто малий для того, щоб гормон ХГЧ вироблявся в достатньої кількості для визначення вагітності в домашніх умовах. Кращий час для проведення домашнього тіста на вагітність – другий-третій день затримки при постійному менструальному циклі. Точність такого тіста – до 90%. Дуже важливо зробити тест на вагітність правильно. Для цього треба просто дотримуватися інструкції, яку ви знайдете в упаковці. Домашній тест на вагітність зазвичай буває двох видів: перший на невеликий проміжок часу слід помістити в ємність з сечею, а на другій – просто помочитися. Краще всього тест на вагітність робити вранці, це дозволить досягти точніших результатів. Також слід пам’ятати, що іноді тести на вагітність можуть бути псевдопозитивними. На це можуть вплинути різні чинники – починаючи від того, що тест неправильно зберігався або термін його придатності закінчився, і закінчуючи різними препаратами, які ви приймаєте. Саме тому рекомендується повторити тест через декілька днів.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 129
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше