Співробітники «Добробуту» відвідали екскурсію і схвалили харчування ТМ «Агуша»

09 Січня 2016
8 сiчня «завод Агуша» відвідали співробітники клініки «Добробут» з дітками. Вони переконалися: Агуша - окремий завод, не пов'язаний з дорослим виробництвом. Процес приготування кисломолочних продуктів повністю автономний. Рецептура, орієнтована на дитячий організм. У продуктах Агуша немає цукру, ГМО та штучних консервантів.
 

 

Завод Агуша - спеціалізований завод дитячого харчування в Вишневому. Завдяки автономному циклу виробництва співробітники заводу не контактують з сировиною. Прийом молока, приготування і упаковку здійснює обладнання. Гордість «заводу Агуша» - революційна машина бактофуга очищає молоко на 99%.

Мама Людмила Макарчук тепер впевнена в кисломолочних продуктах Агуша:

«Мені дуже сподобалась екскурсія на ваш завод. Тепер я впевнена, что продукція Агуша Виготовлено в найкращих условиях. Смачний йогурт и кефір всегда будемо купуваті для дитини. Усьому колективу ПРАЦІВНИКІВ заводу бажаю гарного настрою, натхнення та Процвітання. »

Дитяче кисломолочне харчування відрізняється від дорослого. Кефір, йогурт і сирок Агуша виробляємо з молока екстра-класу. Не додаємо шкідливі компоненти: антибіотики, ГМО, цукор, штучні барвники та консерванти.

Мама Вознесенська Анастасія каже, що після екскурсії стала більше довіряти продукції Агуша:

«Спасибі за запрошення на завод. Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною. Сподобалася дегустація. Дуже добре, що можна побачити виробництво і отримати інформацію про продукти. Це дуже підвищило мою довіру до продукції. »

 

Співробітники клініки «Добробут» перевірили, що Агуша - безпечне харчування для дітей. Хочете побачити виробництво зсередини і особисто переконатися в якості кефіру, йогурту, сирка? Слідкуйте за новинами та акціями! Будемо чекати в гості!

Агуша. Схвалено мамами.

Коментарі
9
1
9
6
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше