Симптоми вагітності перші дні. Відчуття

31 Січня 201617:55

Перші тижні вагітності для будь-якої майбутньої мами дуже і дуже хвилюючі. Для когось – це довгожданий момент, в такому випадку жінці абсолютно виправдано хочеться, щоб все протікало якнайкраще.

 

Тут і з’являються прискіпливе відношення до всього, що стосується вагітності, а також занадто пильне прислуховування  до організму, які морально вимотують. Для когось вагітність стає повною несподіванкою. Яке почуття хвилювання виникає при цьому, напевно, не варто детально пояснювати, все і так ясно. У будь-якому з випадків, дорогі дівчата, радимо спершу заспокоїтися! Адже будь-які хвилювання в перші дні вагітності не дуже добре впливають на плід, оскільки плацента, що захищає його ще не сформувалася. У цій статті ми постараємося разом розібратися з тим, які відчуття виникають на початку вагітності, а також з тим, яких рекомендацій слід дотримуватися, щоб не зашкодити майбутній дитині!

 

І так, вагітність на перших тижнях за відчуттями може нічим не відрізнятися від звичного для жінки стану. Найпершою і вірною ознакою того, що ви вагітна, є відсутність менструації. Це свідчить про наступне:

 

– сталося запліднення яйцеклітини;

 

– яйцеклітина успішно закріпилася на стінках матки.

 

Після цього в організмі майбутньої мами відбувається зміна на гормональному рівні, яка і може послужити причиною появи всім відомих симптомів вагітності:

 

– погіршення здоров’я;

 

– сонливість;

 

– нудота;

 

–загальна слабкість;

 

– чутливість грудей.

 

Всі ці відчуття, як правило, свідчать про вагітність на ранньому терміні.

 

ВАГІТНІСТЬ ПЕРШІ ТИЖНІ. ЩО РОБИТИ?

 

Перші тижні вагітності – дуже важливий період для формування здоров’я вашого майбутнього малюка. В цей час у дитини починають зароджуватися всі життєво необхідні органи. Що ж робити мамі впродовж перших тижнів?

 

– Якщо вагітність була спланованою, і ви дотримувалися всіх рекомендацій лікаря – дотримуйтеся їх далі, адже хвилюватися причин немає.

 

– Якщо вагітність виникла випадково – вмить відмовляємося від шкідливих звичок: паління і вживання алкоголю. Починаємо дотримуватися правильного режиму дня, а також правильно харчуватися, залишивши у своєму раціоні тільки корисні продукти.

 

ВАГІТНІСТЬ ПЕРШІ ТИЖНІ І АЛКОГОЛЬ.

 

Багато жінок переживають, що вживали алкоголь ще до того моменту, коли дізналися про вагітність. Скажемо відразу – особливих приводів для хвилювань бути не повинно. Річ у тому, що в перші тижні вагітності зародок ще не прикріплений до стінок матки, а отже – не отримує з крові матері ні корисних, ні шкідливих речовин. Остаточне закріплення відбувається тільки до кінця другого тижня, починаючи з моменту зачаття. Як правило, цей процес співпадає із затримкою місячних.

 

ВАГІТНІСТЬ ПЕРШІ ТИЖНІ: ЩО НЕ МОЖНА?

 

І, мабуть, найсерйозніша частина нашої статті! І так, під час перших тижнів вагітності строго заборонено:

 

– паління – як активне, так і пасивне;

 

– вживання алкоголю;

 

– вживання будь-яких наркотичних препаратів.

 

Вони можуть завдати непоправної шкоди і малюкові, і вам.

 

Також не рекомендується вживання кофеїну, оскільки він може послужити причиною викидня. Тому виключить зі свого раціону:

 

– каву;

 

– зелений чай (деякі лікарі дозволяють його, проте радять їм не зловживати – все ж таки цей напій теж містить кофеїн).

 

Крім усього іншого радимо утриматися від:

 

– фарбування волосся;

 

– хімічної завивки;

 

– підняття ваг;

 

– перевтоми.

 

Не забувайте, наведені нами правила допоможуть малюкові розвиватися правильно і рости здоровим. Власне кажучи, що ще треба для того, щоб батьки були щасливими? :)

Коментарі
Всі 65
9
2
0
2
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше