Розвиваючі іграшки для дітей від 1 до 2 років

01 Січня 197015:09

Для того, щоб малюк з кожним днем відкривав для себе багато нового і цікавого, його потрібно розвивати. Дуже стануть в нагоді в цьому процесі спеціальні іграшки для дітей, які допоможуть малюкові краще познайомитися з навколишнім світом.

 РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Однорічна дитина вже уміє ходити, може дотягнутися до потрібного йому предмету і взяти те, що їй хочеться. Проте в цьому віці рухи малюка все ж таки ще не характеризуються особливою чіткістю і упевненістю. Також у крихітки ще «шкутильгає» відчуття рівноваги. Поза сумнівом, саме батьки повинні сприяти розвитку у дитини всіх цих навиків для подальшого життя. Не варто також забувати, що всі здібності малюка – пам'ять, увага, мислення – розвиваються у взаємодії з предметами. Щоб допомогти малюкові краще пізнати світ, і були придумані різні розвиваючі іграшки.

 ЯКІ ІГРАШКИ ДЛЯ ДИТИНИ ВІД 1 ДО 2 РОКІВ ВИБРАТИ

 

Існують вже випробувані не одним поколінням батьків іграшки для дитини від 1 до 2 років, на які слід звернути увагу кожному батьку. Перша із списку – різноколірна пірамідка, яку можна складати. З її допомогою малюк знайомиться з поняттям «більше-менше», кольорами і порядком. Він вчиться зводити свою пірамідку з урахуванням розміру деталей. Також до розряду багатофункціональних іграшок відносяться іграшки-вкладки: різноколірні стаканчики або миски, які потрібно підбирати за розміром. У цьому віці малюк також чудово сприймає дитячі яскраві книжечки. Вибирайте міцні книжки із закругленими куточками, щоб дитина не могла поранитися. Чудова річ для розвитку крихти – сортер. Це іграшка, яка дозволяє малюкові вивчити геометричні фігури і навчитися правильно зіставляти їх з простором. Різні «шумілки», «кричалки» і «співалки» також допоможуть відвернути, наприклад, дитину, що плаче, і навчити її адекватно сприймати різні звуки. Обов'язкова іграшка в арсеналі будь-якого батька – м'ячик. Ще б, адже з ним можна робити стільки всього цікавого: кидати, штовхати, бігати за ним. Розвинути дрібну моторику і розуміння причинно-наслідкового зв'язку чудово допомагають іграшки з кнопками, при натисненні яких відбувається щось чудове і незвичайне для малюка. Також у вашого крихітки поза сумнівом викличуть захоплення всілякі іграшки-каталки, совочки, лопатки, обручі і різні розвиваючі килимки.

 

ЯК ВИБИРАТИ ІГРАШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ?

 

При виборі будь-якої іграшки для дітей перше, на що варто звернути увагу, – якість матеріалу, з якого вона виготовлена. Дешеві гумові іграшки навряд чи зможуть принести користь вашому малюкові, а ось зіпсувати здоров'я – запросто. Також варто подивитися на вік, для якого призначена та або інша іграшка: навіть найзахоплююча настільна гра навряд чи зацікавить дитину, яка ще не вміє як слід розмовляти.

 

ІГРАШКИ СВОЇМИ РУКАМИ

 

Хто сказав, що розвиваючі іграшки обов'язково потрібно купувати в магазині? Ви легко можете зробити такі іграшки своїми руками. Наприклад, дітки люблять грати з різними дрібними предметами різної фактури. Підійдуть навіть прості гребінці, не гострі кухонні предмети, одяг, годинники, намиста та інші речі, які притягають увагу малюка. Головне, стежте, щоб така саморобна іграшка не могла якимсь чином травмувати малюка.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 151
9
3
6
2
0
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше