Розтяжки під час вагітності

31 Січня 201616:48

Дівчата – вони на те і дівчата, щоб завжди думати наперед. Особливо в тому, що стосується їх краси! Тому, коли мова заходить про таке явище, як розтяжки, пов’язані з вагітністю, дуже багато хто починає хвилюватися. Давайте разом розберемося, чи є дійсно привід для переживань, а також дамо відповідь на всі питання, які можуть цікавити вас з цьому погляду!

 

І так, розтяжки – це невеликі рубці на шкірі світлого або рожевого кольору. Розтяжки або, як їх ще називають стриї, виникають через сильне натягнення шкіри і розриву колагенових волокон, що відповідають за її еластичність. Під час вагітності зміст колагену в жіночому організмі знижується, шкіра стає сухішою, тому і з’являється схильність до утворення розтяжок. Найчастіше вони виникають в таких місцях:

 

– на животі;

 

– на грудях;

 

– на стегнах;

 

– на сідницях;

 

– на передпліччях.

 

Коли з’являються розтяжки при вагітності? – для кожної жінки відповідь на це питання індивідуальна і більшою мірою залежить від генетичної схильності. Ризик появи розтяжок найбільш високий під час другого і третього триместрів, коли груди і живіт значно збільшуються в розмірах, а також з’являються набряки на інших частинах тіла. Впродовж цих місяців своєму тілу доведеться приділяти особливу увагу, оскільки розтяжки простіше запобігти, ніж позбавитися від них після вагітності.

 

РОЗТЯЖКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ: ЩО РОБИТИ?

 

Профілактику розтяжок рекомендують почати вже в першому триместрі. Щоб зменшити ризик їх появи, майбутнім мамам варто дотримуватися наступних правил:

 

– зменшити споживання солодкого і виробів з борошна;

 

– збільшити кількість білкової їжі;

 

– дотримуватися водного режиму: як мінімум 1,5 літра чистої води на день;

 

– користуватися зволожуючим кремом для тіла;

 

– приймати гідромасаж;

 

– вибрати правильний і зручний бюстгальтер;

 

– вживати вітаміни, що благотворно впливають на шкіру, тут головне без самодіяльності, прийом вітамінів здійснюємо тільки після рекомендації лікаря.

 

КРЕМ ПРОТИ РОЗТЯЖОК ПРИ ВАГІТНОСТІ

 

У першому триместрі вагітності для профілактики появи розтяжок фахівці рекомендують користуватися олією зародків пшениці, маслиновою олією і олією чагарника жожоба. Досить ефективним в цьому випадку буде і олія з виноградних кісточок. На пізніших термінах, наприклад, після четвертого місяця, краще використовувати спеціальні косметичні засоби, що запобігають появі розтяжок під час вагітності. Їх величезна кількість, тому вибір за вами і вашим лікарем. Найголовніше, на що варто звернути увагу при виборі крему проти розтяжок, це його гіпоалергенність і нетоксичність. І ще – не радимо ганятися за гучними брендами і орієнтуватися на високу вартість. Дороге – не завжди хороше, а дешеве – не завжди погане. Словом, уважно вивчаємо склад, показуємо засіб лікареві, отримуємо його схвалення і починаємо боротися з розтяжками!

 

РОЗТЯЖКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ: ЯК ПОЗБАВИТИСЯ?

 

В тому випадку, якщо розтяжки вже з’явилися, втрачати надію не варто! Головне – почати вчасно діяти, не чекаючи, поки вони зарубцюються. Адже після цього вивести їх буде дуже непросто. І так, для того, щоб позбавитися від розтяжок після пологів, можна скористатися одним з наступних сучасних методів:

 

– хімічний пілінг;

 

– мезотерапія;

 

– різні косметичні креми і пілінги;

 

– обгортання.

 

На жаль, незважаючи на величезну різноманітність кремів, вони справляються тільки з невеликими розтяжками. Якщо розтяжки великого розміру і вже «застаріли», доведеться удатися до допомоги косметолога, який підбере найбільш ефективну в вашому випадку процедуру щодо видалення розтяжок. І найголовніше, про що не варто забувати – на такі процедури можна записуватися тільки через декілька місяців після пологів. Підводячи підсумок, скажемо наступне: дорогі дівчата, відносьтеся уважно до свого тіла! Адже тільки в цьому випадку розтяжки можна буде помітити на стадії появи, а, отже, і боротися з ними буде набагато легше!

Коментарі
Всі 139
9
1
9
6
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше