Ознаки овуляції

28 Січня 201621:10

Ще зі шкільної лави всі ми знаємо, що вагітність жінки може настати тільки під час овуляції, тривалість якої складає всього декілька днів в місяць. І так, знаючи, якими бувають ознаки овуляції у жінок, ви зможете або запобігти небажаній вагітності, або навпаки – підготуватися до зачаття дитини. Давайте разом поговоримо про те, які зміни в жіночому організмі свідчать про настання овуляції.

 

Спершу скажемо – ознаки овуляції бувають дуже різноманітні. При цьому варто пам’ятати, що у кожної жінки вони індивідуальні: деякі можуть відчувати всі ознаки овуляції, а у деяких мають місце лише окремі симптоми.

 

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ОВУЛЯЦІЇ

 

  1. Виділення

Найвірнішою ознакою овуляції у жінок є зміна виділень. В момент овуляції виділення стають більш інтенсивними і мають напівпрозорий колір. В той же час ознакою відсутності овуляції може бути наявність невеликої кількості виділень, по консистенції тих, що нагадують крем.

 

  1. Сексуальне бажання

Вже давним-давно доведено, що жінка напередодні овуляції відчуває підвищений сексуальний потяг. Тому просто постарайтеся довіритися вашим почуттям.

 

  1. Базальна температура

Найдостовірнішим способом визначення овуляції вважається вимір базальної температури. Він допоможе максимально точно визначити, коли у жінки настає найсприятливіший день для того, щоб завагітніти. Єдина складність цього способу полягає в щоденній потребі виміру температури. Отже, коли ваша базальна температура досягне 37 градусів, будьте упевнені – овуляція настала.

 

  1. Підвищена чутливість

Підвищену чутливість також відносять до ознак овуляції у жінок. Найчастіше ця чутливість проявляється в ділянці грудей. Проте ця ознака овуляції не є найточнішою. Як правило, вона не дозволяє визначити початок овуляції, а вже констатує факт її настання.

 

  1. Спазми і біль внизу живота

Під час овуляції багато жінок відчувають ниючі болі внизу живота. Найчастіше такий біль тривожить дівчину з якогось одного боку. Це пов’язано з тим, що дозріла яйцеклітина покидає яєчник і опускається в матку в очікуванні запліднення.

 

МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ОВУЛЯЦІЇ

 

  1. Календарний метод

Календарний метод ідеально підходить для тих, кого природа нагородила регулярним циклом. В такому випадку можна досить просто розрахувати початок овуляції – зазвичай вона наступає на 10-14 день кожного циклу.

 

  1. Зробити тест

Тест на овуляцію дозволяє з максимальною точністю визначити день, який буде найсприятливішим для зачаття. Скористатися таким тестом в домашніх умовах – не складе ніяких труднощів. Єдиний мінус цього методу полягає в тому, що його слід проводити щодня впродовж тижня, який передує передбачуваній даті овуляції.

 

ОЗНАКИ ВІДСУТНОСТІ ОВУЛЯЦІЇ

 

Ознак відсутності овуляції також існує досить багато. Більшість з них пов’язані з віком жінки. Найпоширенішою ознакою відсутності овуляції є нерегулярний менструальний цикл. В цьому випадку необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Дуже сподіваємося, що були для вас корисними!

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 59
9
3
6
0
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше