Свято з дитиною

01 Січня 197017:46

Свято з дитиною – хвилююча подія, на яку чекають і мама, і сам малюк. Дитяче свято може стати дійсно незабутнім для крихітки, якщо батьки проявлять всю свою фантазію і винахідливість. Головне правило подібного заходу – в підготовці до нього повинні брати участь всі члени сім'ї. Так-так, навіть ваш карапуз.

Не лякайтеся, організація свята з дитиною – зовсім нескладне заняття. Все, що потрібне: прикрасити квартиру, зробити красиві запрошення і сувеніри маленьким гостям, приготувати щось смачненьке і придумати різні конкурси. Головне, що необхідно запам'ятати мамі і тату, – ви влаштовуєте свято для вашого малюка, тому дуже важливо в першу чергу враховувати його інтереси. Погодиться, якщо ваша дитина обожнює мультик «Тачки», а ви влаштуєте нехай навіть найчудовішу вечірку в стилі «Телепузиків» – користі від цього буде небагато. Далі запитайте у дитини, кого зі своїх друзів вона хотіла би бачити на святі. Звичайно ж, ви можете додати до цього списку когось ще, але головне, що ви запитали у малюка його думку. Крім того, можна дати дитині просте завдання – подавати вам кульки для прикраси приміщення, вибрати самостійно потрібний колір, дегустувати блюда, які будуть на столі або малювати на запрошеннях квіточки. Стежте за тим, щоб малюк відчував, що це його свято і він щосили бере участь в його організації.

 

ПОДАРУНКИ СВОЇМИ РУКАМИ З ДИТИНОЮ 

Добре, щоб на святі всі маленькі гості отримали чудовий сувенір від вашого малюка. Подарунки своїми руками з дитиною можуть бути дійсно забавними і милими. Як варіант, це можуть бути аплікації з паперу, вироби із солоного тіста і пластиліну або малюнки, які ви намалюєте разом з малюком. Краще всього, якщо ви відшукайте те, що більше всього подобається робити вашому малюку, і зосередите увагу на цьому. Повірте, вашому малюкові буде дуже приємно усвідомлювати, що він власними руками зробив красиві і милі подарунки своїм гостям.

 

ЯК УНИКНУТИ ДИТЯЧИХ КАПРИЗІВ 

Щоб уникнути капризів на дитячому святі, до його організації слід підходити з розумом. Малюки легко перемикають свою увагу з одного предмету на іншій, тому постарайтеся, щоб навколо себе дітки бачили багато цікавих і захоплюючих речей. Також необхідно враховувати деякі додаткові моменти:

– все, що легко ламається і б'ється, повинно бути заховано;

– святковий стіл повинен бути сервірований яскраво і забавно;

– маленьких дітей не варто на тривалий час залишати сам на сам, вони постійно повинні бути чимось зайняті і знаходитися під наглядом батьків. 

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 49
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше