Партнерські пологи

27 Січня 201610:33

Партнерські пологи – пологи, при яких в палаті окрім лікарів і акушерів знаходиться ще одна людина. Це може бути чоловік, мама, сестра, подруга тощо. Така підтримка потрібна породіллі для того, щоб впоратися з емоційним навантаженням, і для створення комфортного психологічного оточення при пологах.

 

ПЕРЕВАГА ПАРТНЕРСЬКИХ ПОЛОГІВ

 

Перевага партнерських пологів полягає в декількох аспектах. По-перше, якщо ви берете з собою на пологи чоловіка, він може надати вам фізичну допомогу – за нього можна учепитися під час перейм і полегшити свій стан. Крім того, це забезпечує моральну підтримку з боку близької людини. Чоловік також може налагоджувати контакт між медперсоналом і дружиною. Частенько також вважається, що чоловіки, які «народжували» разом з дружиною, більш чуйно ставляться до малюка. Необхідно врахувати ще і те, що психіка чоловіка може бути не готова до виду крові і болю. Це може не занадто позитивно позначитися на подальших стосунках в сім’ї. У будь-якому разі, перш ніж запропонувати партнерові брати участь в пологах, переконайтеся, що ви обоє готові до цього.

 

РОЛЬ ТАТА ПРИ ПОЛОГАХ

 

Вважається, що присутність чоловіка при пологах надає жінці упевненість в тому, що все буде добре. Роль тата при пологах можна описати так:

– якщо тато відвідував разом з дружиною курси для вагітних, йому, поза сумнівом, показували деякі прийоми, які допоможуть полегшити біль партнерки при пологах;

– після пологів тато знаходиться в палаті з новонародженим малюком і матір’ю. Таким чином, доглядаючи за дитиною з перших хвилин її життя, між батьком і крихіткою встановлюється потужний емоційний зв’язок на все життя.

 

Деякі жінки просять чоловіків знаходитися біля них тільки при переймах, а як тільки пологи починаються, просять їх вийти з палати. В такому випадку чоловік повинен повністю підкорятися і без образ вийти. У цій справі головне – повний комфорт матері, і якщо їй так краще – до цього треба прислухатися.

 

ЯК ПІДГОТУВАТИ ЧОЛОВІКА ДО ПОЛОГІВ

 

Як підготувати чоловіка до пологів? Все просто – головне, щоб чоловік сам хотів бути присутнім при цьому процесі. Якщо згода отримана, найвірніший спосіб почати підготовку – записатися на спільні курси для майбутніх батьків, де вам розповідатимуть про те, як проходитиме процес. Крім того, слід разом подивитися декілька фільмів про вагітність і пологи, почитати відповідну літературу, для того, щоб у вашого партнера склалося чітке уявлення про те, що відбуватиметься з вами і малюком.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 75
9
3
6
0
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше