Няня для немовля

01 Січня 197015:05

Перші декілька місяців після народження малюка – досить складний період для молодої мами. Їй потрібно відновлювати власні сили і в той же час доглядати за новонародженим. Няня для дитини – чудовий вихід з положення, який допоможе батькам легше пристосуватися до нового захоплюючого життя зі своїм малюком. Але для того, щоб няня дійсно допомогла, треба дуже відповідально підійти до її вибору.

 

ЩО ОЗНАЧАЄ «ХОРОША НЯНЯ» ДЛЯ НЕМОВЛЯ?

Хороша няня – справжня помічниця для молодих батьків. Це людина, якій ви довіряєте настільки, що можете залишити з нею найдорожче – вашого малюка. Для того, щоб підібрати по-справжньому відповідну людину – складіть спеціальний список того, що, на вашу думку, повинна виконувати няня. Також випишіть необхідні якості, які повинна мати людина для виконання таких обов’язків. Ці прості дії допоможуть вам дивитися на кандидатів в няні під якимсь конкретним кутом. Також необхідно звернути увагу на наявність оцінок, рекомендацій і, звичайно, на особисте враження від людини. Важливо дізнатися якомога більше про попереднє місце роботи і причини звільнення. Якщо ви маєте справу з професійною нянею, попросите її надати рекомендації від попередніх працедавців, а краще – поговорите з ними особисто.

 

НЯНЯ – ОСВІТА ТА ОПТИМАЛЬНИЙ ВІК

Звичайно ж, існують такі поняття, як оптимальний вік і освіта няні. Вважається, що найвідповідальніші няні – у віці 30-50 років. Зазвичай у таких жінок вже є досвід виховання дітей, вони мають міцне здоров’я і відповідну освіту. Якщо говорити про посаду «няня» – освіта тут також має важливу роль. Ідеально, коли кандидат на цю роль має медичну освіту. В цьому випадку ви матимете непогану страховку на випадок будь-яких непередбачених ситуацій, які зовсім не рідкість для батьків новонароджених діток.

 

ДЕ ЗНАЙТИ НЯНЮ ДЛЯ ДИТИНИ?

Якщо ви чітко вирішили обзавестися помічницею для нагляду за малюком, природно виникає питання «де знайти няню для дитини?» Тут є всього два варіанти: або ви шукаєте няню самостійно, або звертаєтеся за допомогою в агентство. Звичайно, ви можете шукати працівника і по газетних оголошеннях, але в такому випадку ви не можете бути упевнені в психічному стані людини, якій збираєтеся довірити свого карапуза. Пошук няні через посередників вважається найбезпечнішим, оскільки зазвичай в цьому випадку всі документи і довідки проходять перевірку на достовірність. Підбір персоналу через агентство проводиться на конкурсній основі: впродовж якогось терміну вам пропонують всі можливі варіанти, з яких ви вибираєте відповідний для себе. Випробувальний термін триває 2 тижні – якщо няня вам не підійшла, агентство пришле заміну. В такому разі зазвичай укладається контракт, в якому мають бути чітко описані можливі причини його розірвання. В будь-якому разі, окрім рекомендацій, довідок і дипломів, обов’язково звертайте увагу і на свої особисті внутрішні відчуття, які допоможуть визначити, підходить ця людина вашій сім’ї або ні.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 81
9
4
3
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше