Моральна підготовка до вагітності

31 Січня 201618:06

Діти – найважливіша справа в житті кожної жінки і кожного чоловіка! А найважливіша справа, воно на те і найважливіша, щоб бути готовим до нього як фізично, так і морально. Будь-які помилки тут можуть привести до дуже небажаних наслідків.

 

Давайте ж разом поговоримо про те, з якими психологічними проблемами можуть зіткнутися майбутня мама і тато, готуючись до вагітності, а також обговоримо ефективні способи їх рішення. Отже, почнемо!

 

БАЖАННЯ ЗАВЕСТИ ДИТИНУ МАЄ БУТИ УСВІДОМЛЕНИМ ДЛЯ ОБОХ БАТЬКІВ

 

Це питання парі необхідно вирішити ще на стадії планування. Ви повинні чітко розуміти, що дитина змінить звичний життєвий устрій: дружині знадобиться допомога, заради вашого малюка доведеться жертвувати левовою часткою свого часу. Спочатку це може даватися важко, проте через пару тижнів або ж через місяць після народження, ви почнете отримувати задоволення. Адже це маленька людина – ваше загальне творіння, а присвятити йому себе, за великим рахунком, ваше головне життєве завдання. 

 

ВИХОВАННЯ МАЛЮКА

 

Деякі батьки бувають песимістично налагоджені в плані виховання малюка, вважаючи, що не зможуть гідно його виростити. Ні в якому разі не піддайтеся цьому страху. Не сперечаємося, поява дитини в сім’ї – дуже відповідальний момент. Проте повірте, коли це станеться, у вас обов’язково прокинуться батьківські інстинкти. Навіть якщо ви спочатку втрачатиметеся і не розумітимете, чого хоче малюк, не страшно. Дуже скоро ви з легкістю станете передбачати всі його бажання. Тут головне – терпіння і практика :)

 

СТРАХ ВТРАТИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

 

Найчастіше з таким страхом стикаються жінки-кар’єристки. Тут нічого не вдієш, адже дитина, особливо в перші роки життя, вимагає величезних витрат вашого особистого часу. Проте не варто забувати, що труднощі, з якими вам належить зустрітися, – у більшості своїй надумані, тому легко переборні. Адже скільки навколо прикладів! Безліч відомих актрис, співачок, модельєрів, адвокатів – всі вони виховують дітей, встигаючи паралельно займатися справою. Тому не думайте закидати кар’єру. І не соромтеся звертатися за допомогою до близьких і любих людей – вони ніколи не відмовлять!

 

СТРАХ ВТРАТИТИ ФІГУРУ

 

Під час вагітності жіночий організм проходить через безліч перебудов, через що міняється і фігура майбутньої мами. Заганяти себе в кут страхом, що минулі форми більше не повернуться – найбільша дурість. Як правило, після пологів зовнішність мами досить швидко приходить до норми. Ясна річ, для цього необхідно докласти деякі зусилля – під час вагітності слід дотримуватися правил здорового і збалансованого харчування, не забуваючи про гімнастику для вагітних. Набравши пару зайвих кілограмів, не турбуйтеся, позбавитися від них ви зможете досить швидко. Головне – терпіння і праця :)

 

СТРАХ БОЛЮ ПІД ЧАС ПОЛОГІВ

 

Страх перед пологами відчуває практично кожна майбутня мама. Для того, щоб впоратися з ним, необхідно максимально детально вивчити питання. Запишіться на тренінг для вагітних, де вам детально все розскажуть, а також покажуть відео народження малюків. Після цього ви зрозумієте, що через пологи успішно проходили багато жінок, а поява на світ дитини – природний процес, кінцевий результат якого коштує того, щоб трохи потерпіти.

 

СТРАХ ВИКИДНЯ

На жаль, згідно із статистикою, кожна четверта вагітність закінчується самоабортом. Найчастіше це пов’язаного з неправильним розвитком плоду або генетичними мутаціями. Мамам, які пережили самоаборт, скажімо: ні в якому разі не впадайте у відчай і не зупиняйтеся. Адже ніхто не говорить, що подальші вагітності закінчаться так само сумно. Найголовніше – знайти досвідченого лікаря, який докладе всі зусилля для того, щоб ви знову завагітніли, виносили дитину і благополучно її народили. Пробуйте, вірте, і у вас обов’язково вийде!

 

СТРАХ ВИХОВУВАТИ ДИТИНУ ОДНІЙ

Буває так, що майбутня мама, через деякі обставини, залишається з дитиною сама. Опинившись в такій ситуації, не здумайте замикатися в собі! Спілкуйтеся з близькими і друзями – вони завжди допоможуть вам. Не зациклюйтеся на своїй самотності, плануйте своє життя і життя вашого малюка. Якщо є можливість, більше з’являйтеся на людях. Адже ніхто не казав, що самотня мама, що виховує дитину, не зможе знайти свого нареченого. Словом, впоратися можна з будь-якими труднощами, головне дуже цього хотіти і вірити у свої сили :)

 

Зберігайте спокій, позитивний настрій і нічого не бійтеся! Адже, впоравшись з усім, обов’язково зрозумієте – не такий великий страх, як здавався.

Коментарі
Всі 50
9
2
0
0
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше