Молочниця

27 Січня 201622:32

Мабуть, практично кожна жінка в якийсь період життя стикається з таким неприємним захворюванням як молочниця (вагінальний кандидоз). Свою народну назву молочниця дістала через білі сирнисті виділення, що є супутником цьому захворювання. Серед інших симптомів також спостерігається неприємний свербіж зовнішніх статевих органів, почервоніння, печіння при сечовипусканні і статевому акті. Причиною захворювання є інтенсивне розмноження грибка Candida, який в малих кількостях може бути частиною нормальної мікрофлори. Він бере участь в обмінних процесах, міститься в мікрофлорі рота, кишківнику і навіть на шкірі.

 

Причини виникнення захворювання молочниця найрізноманітніші: загальне зниження імунітету, тривалий прийом різних антибіотиків, протизаплідних, вагітність, цукровий діабет, неправильний раціон харчування, зміна балансу гормонів в організмі. Також не варто забувати, що молочниця передається статевим шляхом. При цьому вона не відноситься до венеричних захворювань. Зіткнувшись з молочницею, не панікуйте – маючи неприємні симптоми, великої небезпеки для вашого здоров’я вона не становить.

 

МОЛОЧНИЦЯ У ЧОЛОВІКІВ

 

Молочниця у чоловіків зустрічається набагато рідше, проте сильна стать також схильна до цього захворювання. Така ситуація пов’язана з тим, що грибок Candida не може надовго закріпитися в статевому органі чоловіка. Візуально молочниця у чоловіків проявляється, як правило, на основі голівки пеніса. Головні симптоми чоловічої молочниці: білуватий наліт на голівці статевого члена, свербіж і печіння, почервоніння, а також біль при статевому акті і сечовипусканні. Молочниця у чоловіків – тривожний дзвінок, який говорить про те, що слід зміцнювати імунітет організму. Для чоловіків молочниця не така вже і нешкідлива, як для жінок. Якщо вчасно не вилікувати чоловічу молочницю, вона може поширитися на нирки, після чого перерости в простатит і безпліддя.

 

При виявленні вищеперелічених ознак захворювання молочниці рекомендують звернутися до лікаря. Діагностують молочницю шляхом взяття мазка на виявлення грибів Candida. Також важливо визначити причину виникнення захворювання і виключити можливі супутні хвороби. Інкубаційний період хвороби може тривати від трьох до двадцяти днів.

 

МОЛОЧНИЦЯ ЛІКУВАННЯ

 

Сьогодні існує величезна безліч різних способів лікування молочниці. Деякі віддають перевагу місцевому лікуванню молочниці у вигляді кремів і пігулок. Також часто використовують свічки від молочниці. При діагнозі молочниця у вагітних лікування робиться тільки місцевим способом. Якщо у партнера відсутні ознаки захворювання, його лікування не обов’язкове. Проте рекомендується утриматися від статевих контактів до повного одужання. У разі, коли молочниця повторюється дуже часто, рекомендують змінити щоденний раціон вживаних продуктів, виключивши з нього всі шкідливі: гостре, смажене, газовані напої і алкоголь. Також важливо уникати стресів, які можуть провокувати це захворювання, зміцнювати імунітет і стежити за власною гігієною. Пам’ятайте, лікування молочниці не можна відкладати!

Коментарі
Всі 60
9
1
9
6
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше