Курси для вагітних

01 Січня 197010:09

Існує безліч джерел, з яких майбутні мами можуть почерпнути інформацію про вагітність і пологи: книги, інтернет, телебачення, поради і оповідання подружок, у яких вже є дітки. Навіть з урахуванням такої кількості доступної інформації, лікарі-гінекологи все ж сходяться на думці, що матусям необхідно відвідувати спеціальні курси для вагітних.

 

НАВІЩО ПОТРІБНІ КУРСИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ?

 

Абсолютно не секрет, що пологи – складний і у більшості випадків болісний процес. Курси для майбутніх батьків допомагають вагітній психологічно налаштуватися на пологи. Якщо майбутня мама в паніці, не знає, як поводитися в непередбаченій ситуації, боїться болю або самого процесу пологів, значно підвищується можливість виникнення різних родових аномалій. Через нервову напругу робота всього організму може розладнатися – це приведе до ризику неправильного розвитку малюка всередині і навіть до хірургічного втручання згодом. А ось якщо майбутня мама спокійна, знає, чого чекати і як поводитися у будь-якій ситуації, – можливість появи подібних проблем значно знижується, а якщо вони і виникають, то, як правило, розв’язуються благополучно. Крім того, доведено, що при хорошій психологічній підготовці до пологів породілля не так сильно відчуває біль. Також курси для майбутніх батьків розповідають про періоди, які бувають перед пологами, що відбувається під час їх і після, і про правила, яких треба дотримуватися на всіх етапах.

 

ЯК ВИБРАТИ КУРСИ ДЛЯ ВАГІТНИХ?

 

Перш ніж вибрати курси для вагітних, спершу треба визначитися, де ви збираєтеся народжувати: вдома або в лікарні. Щоб зупинити свій вибір на дійсно хороших курсах, необхідно дізнатися про таку інформацію:

– хто веде заняття. Краще, якщо викладачами виступають фахівці з медичною освітою і досвідом практичної діяльності;

– кількість людей в групі. Ідеально, коли в групі 5-6 пар і інструктор встигає приділити увагу всім без виключення;

– чи можна пройти пробне заняття. На ньому ви зможете оцінити, підходить вам викладач або ні;

– територіальне розташування курсів. Для зручності майбутньої мами краще, щоб курси проходили як можна ближче до дому.

 

КУРСИ ДЛЯ ВАГІТНИХ: З ЯКОГО ТЕРМІНУ ВІДВІДУВАТИ?

 

Перший важливий крок зроблений – вибрані курси для вагітних. З якого терміну відвідувати заняття – вибір досить індивідуальний. Зазвичай жінки починають ходити на заняття на 15-30 тижні вагітності. Також термін відвідування курсів для вагітних вибирають з врахуванням власних можливостей і графіку: хтось ходить на 15-му тижні, а хтось не зміг відвідати останнє заняття – поїхав народжувати.

 

КУРСИ ДЛЯ ВАГІТНИХ З ЧОЛОВІКОМ

 

Необхідно також врахувати, що більшість шкіл пропонують курси для вагітних з чоловіком. Річ в тому, що підтримка партнера допомагає жінці краще налаштуватися на пологи, а чоловікові – зрозуміти, що відбувається з його другою половинкою, і приготуватися до нової важливої ролі в своєму житті – ролі батька.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 43
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше