Календар розвитку дитини: 7 місяців

31 Січня 201617:23

Ще зовсім нещодавно ваш малюк був крихітним і безпорадним. А все його заняття зводилося до того, щоб поїсти і поспати. Зараз же перед вами, хоч і маленька, але вже справжня людина, у якої є свої соціальні потреби.

 

Він подорослішав і почав непогано управляти рухами свого тіла. Малюкові цікаво все навкруги, він намагається досліджувати світ, тягне все в рот, а іноді пустує – смикає вас за волосся або запускає руки в кашу :) Не перешкоджайте цьому, навпаки, будьте для дитини кращим другом і помічником в усіх його починах.

 

7 МІСЯЦІВ: ФІЗІОЛОГІЯ

 

Найголовніше фізіологічна зміна, яка, як правило, відбувається на сьомому місяці життя малюка, ця поява першого зубика. У нормі першими показуються нижні різці, а вслід за ними з’являються верхні. В цей час дитина може бути злегка дратівливою, оскільки сам процес супроводжується больовими відчуттями. Для того, щоб трохи відвернути малюка і полегшити його стан, давайте йому спеціальні іграшки для жування.

 

7 МІСЯЦІВ: ПСИХОЛОГІЯ

 

Тепер дитина все частіше вступатиме в діалог з батьками, видаючи різні звуки і склади, а також наслідуючи інтонації ваших бесід з іншими дорослими. Саме у цьому віці малюк починає чітко розуміти, коли його хвалять, а коли з ним розмовляють сердитим тоном.

 

Не варто забувати, що цей період життя дитини досить важкий в психологічному плані. Він щодня дізнається нове, випробовуючи безліч різних емоцій. Найголовніше тут – не перестаратися. Стежте за тим, щоб малюк відпочивав достатню кількість часу. Інакше у нього може початися моральне перезбудження, яке призводить до порушень сну.

 

7 МІСЯЦІВ: ХАРЧУВАННЯ

 

Тепер малюка можна познайомити з ще одним новим продуктом – м’ясом. Для цього його необхідно відварювати і перемелювати в пюре. Найчастіше перший м’ясний прикорм роблять з таких видів м’яса:

 

– яловичина;

 

– індичка;

 

– кролик;

 

– телятина;

 

– курка.

 

Овочевий прикорм при цьому рекомендують не відміняти, адже він сприяє нормалізації випорожненню малюка. Якщо ви зіткнулися з тим, що дитина не хоче їсти прикорм з будь-якого овочу, навіть не намагайтеся годувати його насильно. Краще замініть овоч на іншій, а овоч, що не сподобався, спробуйте дати ще раз через декілька днів.

 

7 МІСЯЦІВ: НАВИЧКИ

 

Батьки не перестають помічати, як їх дитина з кожним днем вчиться робити щось нове. До цього віку він вже уміє:

 

– повзати назад і вперед;

 

– стояти з підтримкою;

 

– самостійно сідати;

 

– вставати на коліна;

 

– відрізняти добре знайомі предмети.

 

Якщо малюк ще не встиг освоїти будь-яку із згаданих навичок, не засмучуйтеся. Розвиток кожної дитини – процес індивідуальний, вам просто варто небагато почекати. При цьому насідати на малюка, спеціально примушуючи щось зробити, дуже не рекомендують. Повірте, всьому свій час!

 

7 МІСЯЦІВ: ВИХОВАННЯ

 

Продовжуйте грати в розвиваючі ігри, проте стежте за тим, щоб дитина не перевтомлювалася. Заохочуйте її, якщо вона робить успіхи, і не бійтеся говорити «ні», коли малюк пустує або здійснює щось заборонене. Помітивши, що у дитини не виходить впоратися з будь-яким завданням, обов’язково покажіть, як все зробити правильно. Якщо показувати доведеться кілька разів, ні в якому разі не нервуйте і не виявляйте свого незадоволення, це може погано позначитися на психіці малюка.

 

7 МІСЯЦІВ: ПОРАДИ

 

Зараз батькам необхідно максимально забезпечити своє житло, давши дитині свободу дій. Дозвольте їй повзати і досліджувати все, що її цікавить, постійне тримати малюка в манежі не варто. Так вже влаштовані діти, що в цьому віці їм постійно потрібні нові відкриття!

Коментарі
Всі 87
9
1
9
9
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше