Календар овуляції

27 Січня 201623:26

Календар овуляції здавна є одним з найпростіших способів визначити найбільш відповідний час для зачаття малюка. Встановлено, що у кожної здорової жінки орієнтовно за два тижні після початку менструального циклу настає період, в який зачаття дитини проходить найуспішніше. Він триває близько двох-трьох днів. Жіноча яйцеклітина, що у цей момент сформувалася, знаходиться в активному стані, чекаючи запліднення. Якщо врахувати, що тривалість життя сперматозоїдів також складає близько трьох днів, то це і буде час, коли повинне статися зачаття. Тому дуже важливо, щоб у кожної жінки, яка незабаром планує стати мамою, був власний календар овуляції, що враховує її біологічні особливості.

Складаючи календар овуляції, треба враховувати, що організм жінки дуже чутливий і мінливий. Стреси, поганий сон, зміни в харчуванні і навіть зміна клімату можуть вплинути на час овуляції. З причини цього, для більшої точності, календар овуляції краще розраховувати впродовж декількох місяців. Це дозволить зафіксувати всі особливості і зміни вашого організму.

 

Найпопулярніший метод розрахувати календар овуляції – фізіологічний. Він ґрунтується на тому, що при 28-денному циклі найбільш сприятливим часом для зачаття є проміжок часу  з 12 по 16 день від початку першого дня менструального циклу.  Варто пам’ятати – точність обчислення календаря овуляції істотно залежить від регулярної тривалості щомісячного циклу.

 

КАЛЕНДАР ОВУЛЯЦІЇ І ЗАЧАТТЯ

 

Вибір правильного часу зачаття дитини дуже важливий. В цьому вам допоможе календар овуляції. Для того, щоб розрахувати календар овуляції, необхідно упродовж декількох місяців відстежувати тривалість індивідуального менструального циклу. Відмічайте в календарі перший день кожних місячних. Період між двома місячними і буде вашим показником середньої тривалості менструального циклу.

 

Якщо у вас з причини будь-яких обставин ніяк не виходить правильно розрахувати календар овуляції і зачаття, скористайтеся тестом на овуляцію. Він з найвищою точністю дозволить визначити наявність гормону фертильності, показники якого дають уявлення про рівень готовності до запліднення. Купити такий тест можна практично у будь-якій аптеці. А працюють вони за принципом тестів на вагітність, головне – дотримуватись інструкції, яку ви знайдете всередині упаковки.

Дуже важливо пам’ятати, що розрахувати календар овуляції за допомогою відстежування фізіологічних особливостей жіночого організму і тривалості менструального циклу, хоч і найпопулярніший, але не найнадійніший метод. він буде дієвим тільки при стабільному і постійному циклі.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 64
9
4
3
3
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше