Як організувати дитяче свято

01 Січня 197015:03

Для того, щоб зрозуміти, як організувати дитяче свято для вашого малюка, подумайте про те, що більше всього запам'яталося вам у дитинстві. Крім того, пригадайте, що ваш малюк розповідав вам про ті дитячі свята, на яких він вже встиг побувати, і що йому там більше всього сподобалося.

 

Також важливо врахувати час проведення заходу – чим молодше гості, тим раніше має початися свято. Заздалегідь повідомте батькам час закінчення вечірки. Добре подумайте, скільки годин веселості витримає ваш малюк – хай краще дітки трохи не дограють, чим стомляться і захочуть додому. Ще один важливий момент – кількість гостей. Принцип «чим більше – тим краще» в даному випадку не підходить абсолютно. Розсудливо оцініть місткість місця проведення заходу і кількість дітей і дорослих, які вам допомагатимуть організовувати свято.

 

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА ДЛЯ ДІТЕЙ 

Тематичні свята для дітей, якщо, звичайно, тема вибрана правильно, здатні перетворити будь-який захід на справжню казку для вашого малюка. Існує велика кількість тем, які можна вибрати: гавайська, піратська, ковбойська, феї, наукова, японська, казкова, карнавал, супергероїчна, принцеси, цирк, улюблений мультик вашого малюка і багато що інше. Тут головне – точно знати, чого ж хоче ваша крихітка. Погодиться, від свята буде мало толку, якщо малюк любить піратів, а ви влаштуєте йому ковбойську вечірку. Пам'ятайте, що, організовуючи тематичне свято, ви повинні враховувати перш за все інтереси малюка.

 

ЯК ВИБРАТИ АНІМАТОРА НА ДИТЯЧЕ СВЯТО 

Як вибрати аніматора на дитяче свято – питання, яке вимагає відповіді при організації практично будь-якої дитячої вечірки. В даному випадку існує два шляхи, якими ви можете піти: пошукати аніматора самостійно і звернутися до агентства. Перший варіант більш бюджетний, але вимагає чималих витрат часу. На що слід звернути увагу при виборі аніматора? По-перше, наскільки він відповідає тому образу, який сподобався б вашому малюкові. Поцікавтеся також, скільки свят він вже провів і з якими складними ситуаціями він стикався, як виходив з них. На основі бесіди ви цілком можете визначити, підходить вам ця людина чи ні.

 

МЕНЮ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ 

Меню для дитячого дня народження також має свої особливості:

– на столі не повинно бути нічого дуже гострого, солоного або жирного. Страви з великою кількістю майонезу і копченнями також залиште дорослим;

– не слід експериментувати і змішувати велику кількість продуктів;

– на столі не повинно бути фруктів і овочів, які найчастіше викликають алергію;

– постарайтеся уникнути риби з кісточками і всього, чим може подавитися дитина. Ви ж не хочете, щоб свято було зіпсоване?

– головне правило – блюда винні цікаво і оригінально виглядати. Діткам повинно бути цікаво спробувати і дізнатися, що ж там всередині. 

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 23
9
3
6
0
4
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше