Як позбавитися від целюліту

31 Січня 201616:32

Сам по собі процес вагітності просто чудовий. Думаємо, з цим погодяться абсолютно всі мами! Проте, після пологів більшість з них стикаються з такими не дуже приємним наслідками вагітності, як зайва вага, а також целюліт на ногах і попі. На жаль, уникнути їх практично неможливо, в якій би гарній спортивній формі не перебувала дівчина.

 

Це пов’язано з тим, що організм під час вагітності накопичує жир у вигляді целюліту, як би запасаючись для повноцінного виношування і розвитку малюка. Що ж робити? Спершу – не засмучуватися і не опускати рук! А потім комплексно підійти до боротьби з целюлітом. Отже, для того, щоб зняти питання – «Як позбавитися від целюліту?», треба вжити наступні заходи:

 

– Дотримуватися правильного режиму харчування;

 

– Робити щоденні фізичні вправи;

 

– Регулярно масажувати проблемні зони;

 

– Спробувати спеціальні антицелюлітні обгортання.

 

Розглянемо кожний з пунктів детальніше!

 

ХАРЧУВАННЯ

 

Саме воно є основною зброєю у боротьбі з целюлітом, який накопичився в організмі під час вагітності. Щоб позбавитися від целюліту в домашніх умовах, необхідно звести у своєму раціоні харчування до мінімуму такі продукти:

 

– солодке;

 

– копчення;

 

– жирне;

 

– смажене;

 

– солоне.

 

Не турбуйтеся, відмовлятися від цих продуктів повною мірою зовсім не обов’язково. Проте постарайтеся знайти їм корисні замінники. Наприклад, цукор краще замінити медом, цукерки – сухофруктами, а тваринні жири – рослинними. Замість того, щоб вживати магазинні напівфабрикати, готуйте прості, але корисні салати! Також не забувайте про складні вуглеводи, наприклад, крупи. Особливо важливе місце в харчуванні після пологів займає питний режим. Пам’ятайте – вам необхідно випивати близько восьми склянок чистої води, більше всіх правило торкається мам-годувальниць.

 

ЩОДЕННІ ВПРАВИ

 

Сама по собі зайва вага нікуди не подінеться – для того, щоб позбавитися від целюліту, особливо на ногах і попі, слід дотримуватися певного режиму фізичної активності. Отже, швидко позбавитися від целюліту дозволяють будь-які кардіовправи:

 

– біг;

 

– катання на велосипеді або заняття на велотренажері;

 

– аеробіка;

 

– плавання;

 

– спортивна ходьба.

 

Додаткові вправи, які допомагають прибрати целюліт на ногах і попові, - присідання, випади і розтяжка.

 

МАСАЖ

 

Тут йдеться про самомасаж. Це нескладна і дуже ефективна методика позбавлення від целюліту. Ми б радили зупинитися на медовому або баночному масажі. Перший ґрунтується на розтиранні проблемних зон медом. Другий – на установку в проблемні зони спеціальних вакуумних банок. Єдиний мінус цих масажів – вони досить болісні, але, повірте, результат вартий того, щоб трохи потерпіти!

 

АНТИЦЕЛЮЛІТНІ ОБГОРТАННЯ

 

Досить проста процедура, що дозволяє позбавитися від целюліту в домашніх умовах. Щоб провести її, знадобляться всього два компоненти:

 

– щільна харчова плівка у великій кількості;

 

– будь-який протицелюлітний продукт: мед, глина або оцет.

 

Робити обгортання проблемних зон краще перед сном. Для цього необхідно намазати їх одним з перелічених вище продуктів і щільно обернути плівкою. Після чого тепло одягнутися і пропотіти. Це допоможе прискорити процес спалювання підшкірного жиру і виведе з організму надлишки води. Після процедури радимо прийняти контрастний душ.

 

Підводячи підсумок, ще раз нагадаємо: для того, щоб позбавитися від целюліту швидко і в домашніх умовах – потрібний комплексний, а також регулярний підхід. Упевнені – ваші старання не змусять довго чекати, тому зовсім скоро ви зможете насолодитися відмінними результатами!

Коментарі
Всі 104
9
2
0
0
3
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше