Іграшки для дітей 2-3 років

01 Січня 197010:14

Малюк росте не по днях, а по годинах. І, звичайно ж, іграшки для дітей 2-3 років кардинально відрізняються від тих, якими малюку було цікаво грати в однорічному віці. Давайте докладніше розглянемо, як же вибрати відповідні іграшки для карапузів цього чудового віку.

 
РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Малюки, яким виповнилося 2 роки, вже дуже активні і допитливі: вони уміють не тільки ходити, але навіть деколи і бігати, вони малюють і щосили розмовляють з тими, що оточенням. Відповідно, розвиваючі іграшки для дітей 2 років повинні підходити до тих занять, які дитині вже звичні, і всіляко розвивати нові. Наприклад, для розвитку творчих здібностей чудово підійдуть дитячі набори для малювання, конструктори і набори для прибирання і готування. Іграшкові тварини, ляльки, меблі і посуд добре розвивають мовні навики і дозволяють дитині використовувати в іграх своє уявлення. Великі м'ячі, кулі, різні іграшки на мотузочках, які потрібно возити за собою, дозволять малюкові навчитися краще ходити і бігати.

 

РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ 3 РОКІВ

У цьому віці дітки особливо цікаві, їм важко усидіти на одному місці, постійно потрібно кудись бігти і досліджувати щось нове. Крім того, дитина починає по-справжньому грати: вона може укладати ляльку спати, годувати її, будувати місто і відтворювати дії, які показала йому доросла людина. Звичайно, малюк не може навчитися грати сам по собі, для цього йому необхідна участь батьків. Дуже важливо, щоб мама і тато пройшли разом з дитиною шлях від простих ігрових дій до справжньої творчої гри, в якій малюк примірятиме на себе роль мами, тата, дочки або сина. Для того, щоб організувати гру в цьому віці, вам знадобиться арсенал досить реалістичних іграшок. Їх не повинно бути багато, щоб малюк не розгубився і міг вибрати те, що йому подобається. Отже, розвиваючі іграшки для дітей 3 років повинні бути наступними:

– ганчіркова лялька заввишки до 30 см;

– пластикова лялька;

– лялька з набором одягу, який можна одягати і роздягати;

– маленькі пупси;

– набір лялькового посуду;

– гребінці, мило, щітка і подібні предмети для ляльок;

– іграшкова їжа;

– набір реалістичних іграшкових тварин середніх розмірів;

– конструктор;

– яскраві книги з картинками.

 

ЯКІ ІГРАШКИ НЕ ПОТРІБНІ ДІТЯМ

 

Далеко не все, що ви можете запропонувати малюкові, йому дійсно потрібно, навіть якщо воно яскраве і забавне. Давайте поговоримо про те, які іграшки не потрібні дітям. Для багатьох батьків стане відкриттям, що те, без чого ваша дитина точно зможе обійтися в трирічному віці, – це заводні іграшки. Річ у тому, що малюк абсолютно не розуміє принципу, за яким працює механізм такої іграшки, і ще не в змозі його відтворити, тому з розвиваючої точки зору така іграшка не має ніякого сенсу для малюка. Звичайно ж, варто також уникати дешевих гумових або пластикових іграшок. Постарайтеся не вибирати дуже складні іграшки «на виріст» – поки дитина доросте до них, вона вже встигне до них звикнути і не зацікавиться ними тоді, коли цілком могла би з ними пограти.

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 127
9
3
6
2
0
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше