Гімнастика для вагітних

28 Січня 201620:34

Рух – життя. Про це не варто забувати і під час вагітності! На жаль, у деяких дівчат у наш час сформувалося не зовсім правильне відношення до вагітності... Уявіть собі – стан воістину дивовижний, а його все частіше сприймають як яку-небудь недугу. Абсолютно неправильний підхід! Якщо вагітність протікає без ускладнень і відхилень, жінка не повинна відмовлятися від прогулянок або звичного клопоту по дому. Ясна річ, піднімати тяжкості не можна ні в якому разі, але і лежати увесь час вдома на ліжку – теж абсолютно протиприродно!

 

Серед майбутніх мам, які хочуть підтримувати активний спосіб життя, в останні десятиліття все більшою популярністю користується чудова тенденція – гімнастика для вагітних. В основі таких тренувань лежить розроблений з урахуванням навантажень для вагітних комплекс вправ. Гімнастика для вагітних не лише дозволяє почувати себе значно краще, але і істотно полегшує сам процес пологів. Перш ніж зайнятися гімнастикою для вагітних, звичайно ж, порадьтеся з вашим лікарем. Крім всього іншого, не варто залишати поза увагою той факт, що гімнастика для вагітних повинна коригуватися залежно від вашого терміну.

 

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ВАГІТНИХ: 2 ТРИМЕСТР

 

Другий триместр прийнято вважати одним з найстабільніших періодів вагітності. Тому на цьому етапі можна виконувати величезну безліч вправ. Гімнастика для вагітних має складатися з наступних етапів:

 

– розігрів;

– основна частина;

– заминка: легкі вправи, які допомагають організму повернутися зі збудженого стану до спокійнішого.

 

Під час вагітності категорично не рекомендується виконувати:

– будь-які вправи на прес;

– силові вправи;

– різного роду стрибки.

 

Не намагайтеся виконати увесь комплекс вправ за один раз, розбийте його на декілька підходів. Гімнастика для вагітних призначена не лише для зміцнення м’язів, але і для нормалізації дихання. Тому не варто забувати про правильну техніку дихання під час гімнастики: вдих завжди має бути глибоким, а видих – плавним.

 

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ВАГІТНИХ: 3 ТРИМЕСТР

 

Гімнастика для вагітних в третьому триместрі відрізняється тим, що в цей період рекомендують менше часу приділяти інтенсивним тренуванням. Самі розумієте, живіт вже великий, тому не будеш занадто «активною». Багатьом дівчатам на цьому терміні радять зайняття з фітболом – спеціальним м’ячем. Вправлятися на ньому дуже зручно і безпечно. Зарядка на фітболі:

– знижує тиск;

– приводить в норму роботу серця і системи кровообігу;

– значно покращує настрій;

– дозволяє проробляти руки, груди, сідниці і стегна

 

ДИХАЛЬНА ГІМНАСТИКА ДЛЯ ВАГІТНИХ

 

Дихальна гімнастика – чудова альтернатива для тих вагітних, яким протипоказані інші фізичні навантаження. Ця гімнастика націлена на те, щоб допомогти майбутній мамі позбавитися від тривожних відчуттів і навчитися розслаблятися. Більше того, дихальна гімнастика сприяє поліпшенню кровообігу і стимулює роботу внутрішніх органів.

 

Займаючись дихальною гімнастикою, необхідно пам’ятати два основних правила:

– Впродовж дня сумарна тривалість вправ не повинна перевищувати 10 хвилин. У вагітних дівчат і так мало вуглекислого газу в крові, а прискорене дихання тільки його знижує. Від цього може голова паморочиться.

– Відчувши запаморочення під час дихальних вправ, спробуйте як можна глибше вдихнути і не видихати півхвилини. Після цього все повинно минути!

 

Приємних вам занять! 

Коментарі
Всі 17
9
2
0
0
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше