Агуша - схвалено мамами! частина 3

15 Листопада 2015

Як то кажуть, краще один раз побачити! Зовсім недавно наш завод відвідало багато матусь з дітками. Крім приємних бонусів (фотографа, дегустації та подарунків), вони оцінили європейську технологію виробництва і стерильність.

 

Дуже хочу поділитися враженнями про цікавою і незабутньою екскурсії на завод дитячого харчування Агуша. Почалася наша екскурсія з того, що зібравшись на Академмістечку і сівши в автобус, ми відправилися на «завод Агуша», який знаходиться в м.Вишневе, Київської обл. Під'їхавши до заводу, нас зустрів екскурсовод Діма, спочатку він розповів про техніку безпеки, ну а потім почалася наша екскурсія. Одягнувши бахіли на вході, ми зайшли в приміщення, але не в сам цех, піднімаючись по сходах на другий поверх побачили фото співробітників з їх дітками.


За самим процесом виробництва ми спостерігали зверху. Щоб потрапити на завод, співробітникам треба показати пропуск, перш ніж потрапити в цех вони переодягаються і проходять ряд гігієнічних процедур: приймають душ, проходять дезінфекцію рук і ніг, а після огляду санітарним лікарем допускаються до роботи.

 

За словами екскурсовода, молоко завозять з Полтавської та Чернігівської областей. На заводі окремо відбувається прийом молока до окремого зберігання продукції. Щоб надати йогуртам і сиркам різні смаки, використовують фруктові наповнювачі. Розливв і упаковка продукції проходить під надлишковим тиском, стаканчики для сирків виробляються безпосередньо на заводі, обробка упаковок проводиться озонованою водою і бактерицидними лампами. Переїхавши до адміністративної будівлі, ми вирушили в зал для дегустації, де карапузи спробували багато смачненького, також змогли погратися в ігровій кімнаті. Маленьким сюрпризом для мам було частування чаєм і кавою з смачним тортиком. Під час дегустації можна було почути про всю продукцію і задати питання екскурсоводу.


По завершенню заходу всі отримали пам'ятні подарунки. Від екскурсії залишилося багато вражень і емоцій, цікавої та корисної інформації. Я як мама схвалюю ТМ «Агуша». А дружньому колективу величезне спасибі за пізнавальну екскурсію. Всього вам доброго.


Шмигельська Олеся


Бути мамою - відповідальна справа. І своїй дитині хочеться дати все найкраще.

 

У своєму виборі продукції дитячого харчування я зупинилась на продукції ТМ «Агуша». На мій вибір вплинули: висока якість продукції даної ТМ, широка представленість та наявність продукції в більшості торгових точок, лояльна ціна.


Нещодавно випала можливість побувати на заводі з виготовлення молочної продукції ТМ «Агуша». Виробництво повністю автоматизоване та обслуговує його невелика кількість робітників. Молоко надходить із ферм та проходить перевірку в лабораторії заводу. А далі воно проходить різні стадії переробки, що ми і змогли побачити.

 

 

По закінченню екскурсії ми мали змогу протестувати не тільки молочну продукцію, а і соки та пюре Агуша. І не залишились без подарунків.


Хочу подякувати нашому екскурсоводу за цікаву та змістовну екскурсію, а ТМ «Агуша» тримати такий же рівень якості продукції та розширювати горизонти.


Чорна Світлана


Хочу поділитися враженнями про екскурсію на завод ТМ «Агуша». Це все відбувалося в Києво-Святошинському районі, сел. Вишневе, зізнаюся чесно, раніше ніколи там не була і мої діти подібного нічого не бачили. Хоча з 4-місячного віку ввела прикорм молодшому синові - сирок і соки ТМ «Агуша». Коли я туди потрапила, мене просто зачарувало незвичайністю. Дякую організаторам за таке нове для нас місце! Перше, що дуже хотілося б відзначити - дитяча ігрова зона з іграшками, що дуже привернуло мого допитливого малюка і практично повністю дало мені відпочити і послухати цікаву і дуже корисну інформацію про харчування дитини. Хоча було трохи шумно, але якщо сидіти близько і не відволікатися на дітей, то все чути і зрозуміло.

 

 

 

Спробували новинки від Агуша. Також частування було і для дітей - сік, сирок і йогурт, які стояли центрі залу. Всі залишилися дуже задоволені, що отримали подарунки. Діти зайняті і ситі, а мами щасливі подвійно. Ще раз дуже вдячна організаторам за найцікавіше і корисне час, і від щирого серця бажаю ТМ «Агуша» процвітання і побільше таких приємних і захоплюючих заходів.


P.S. ТМ «Агуша» - якість, перевірена мамами.


Ольга Бакурова

 

Я хочу поділитися враженнями від екскурсії на завод дитячого харчування Агуша !!!! Початок нашої захоплюючої поїздки з м. Академмістечко, біля парковки супермаркету Novus, всіх учасників екскурсії зустріла приємна і товариська дівчина Маша, яка провела нас до автобусу. Їхати до заводу приблизно хвилин 15 від м. Академмістечко. Завод знаходиться в Київській обл., В м Вишневе.


По прибуттю на завод нас зустрів екскурсовод Дмитро і розповів про заходи безпеки і повів на екскурсію. Перше, що сподобалося моїй донечці - це дві корівки, які стоять на території))), ну і почалася фотосесія)).

 

 

На заводі дуже суворі санітарні норми, тому при вході в приміщення заводу всім видали бахіли і на першому поверсі ознайомили з план-схемою заводу. Далі, коли ми піднімалися сходами на другий поверх, побачили на стінах фото співробітників заводу з дітками - відразу видно, хто трудиться і для кого старається. По правді, я такого дбайливого ставлення та пильної уваги до продукції, що випускається не могла собі навіть уявити. Все ж коли своїми очима побачиш, то думку вже складаєш по-іншому. Чистота на всіх процесах виробництва унікальна! Нам показали всі етапи від заготівлі молока до фасування готової продукції, це дійсно дуже пізнавально і захоплююче. Турбота про дітей видна в кожному процесі виробництва.


Після екскурсії нас відвезли в адміністративну будівлю, де ми продегустували смакоту від Агуша, випили чаю з смачним тортиком. За весь час, проведений на заводі, ми отримали масу важливої та корисної інформації від нашого екскурсовода Дмитра, а на завершення всього заходу малюкам вручили хороші подаруночки. Ми з донечкою в захваті від поїздки і я, як мама, з упевненістю схвалюю продукцію від Агуша.


Овідько Ольга

Коментарі
9
2
0
2
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше