Агуша. Схвалено мамами! Частина 2

20 Травня 2015

Кожна мама хоче дати своїй дитині все найкраще, щоб забезпечити повноцінний розвиток абсолютно усіх сфер його діяльності і подальшого життя. А якщо йдеться про харчування, то тут вже точно сконцентровано найбільше уваги – адже як не крути, а правильне харчування з самого народження закладає фундамент для подальшого повноцінного здоров’я і самопочуття маленької дитини.

 

Я, як і будь-яка інша мама, з трепетом чекала на той момент, коли у мого синочка прорізатиметься перший зубик, коли він досягне віку для знайомства з дорослою їжею. І, звичайно ж, мені хочеться, щоб їжа, яку їсть моя дитина, була найкращої якості, особливо молочні/кисломолочні продукти – що відіграють важливу роль у будові всього організму моєї крихітки. Тому, коли прийшов час знайомити мого Костика з кефіром і сирком, я дуже педантично вивчала склад тих торгових марок, які були доступні в наших магазинах, – щоб бути абсолютно упевненою не лише в користі для дитини, але і в його безпеці від всяких «недобрих» добавок і мікроорганізмів. Так ми вперше познайомилися з «Агушею».

 

 

Так вийшло, що нам з Костиком ще і вдалося потрапити на екскурсію на завод, де якраз і роблять наш гаряче улюблений сирок. Я з величезним задоволенням спостерігала через оглядове вікно за процесом створення кисломолочних продуктів. Особливо цікаво було слухати екскурсовода – інформація подавалася дуже чітко, грамотно, і ні крапельки не нудно або монотонно. Було все зрозуміло і особисто у мене викликав живий інтерес дізнатися ще більше. З кожним словом екскурсовода я все більше і більше переконувалася в правильному виборі продукту для мого синочка.

 

Ну а моєму карапузові, я так думаю, найбільше сподобалося в дегустаційній залі. Ось тут він «відірвався» по повній: покуштував і кефір, і улюблений сирок, і йогурт; та і ще на додаток весело провів час в дитячій кімнаті з купою дітей і силою-силенною іграшок! Мені ж було приємно і далі слухати захоплюючу лекцію екскурсовода, попиваючи при цьому ароматну каву з солодким шматочком смачного тортика.

 

Так само було дуже приємно отримати подарунки на пам’ять від «Агуші» – мені – футболку, а синочкові – слинявчик і пазл. Ну а малюк зміг ще і насолодитися смачними пюре і соком.

 

Побувавши особисто на заводі «Агуша», побачивши на власні очі, як саме відбувається процес виготовлення кисломолочних продуктів від самого початку до кінця, я тепер ще більше упевнена, що і далі продовжуватиму балувати мого Костика йогуртами, сирками і кефіром саме від «Агуші»!

 

 

Велике спасибі за таку унікальну можливість побачити все на свої власні очі! А також я б хотіла сюди ще раз повернутися, коли мій синок зможе не лише поїсти «вкусняшку», але і зрозуміти самому, як вона робиться.

Підбиваючи підсумок, хочу сказати: «Я, як мама, СХВАЛЮЮ»!

  

Людмила Яницька і малюк Костя

 

Добрий день, дорогі читачі!

 

Мене звуть Тетяна, а мою донечку Єва. Місяць тому ми з нею побували на першій в цьому році екскурсії по «Заводу Агуша». Ця поїздка дуже багато про що нам розповіла. Я дізналася про процес підготовки, приготування, розфасовки і зберігання «дитячих вкусняшок». І особисто упевнилася, що дитяче харчування «Агуша» дійсно зроблене для наших найрідніших і улюбленіших діток!!! А моя донечка, нехай ще і не багато розуміє, але не дивлячись на це, прекрасно провела час, граючись з дітками в дитячій кімнаті. А перед цим наїлася частуваннями, які запропонували всім діткам! І на додаток на пам’ять подарували даруночки, що було несподівано і приємно!!! Я особисто ще три дні була під враженням і всім рідним і друзям розповідала про «Завод Агуша» і дитяче харчування «Агуша».

 

Спасибі величезне керівництву «Заводу Агуша», організаторам і персоналу за таку прекрасну екскурсію і можливість відвідати і побачити все своїми очима! Спасибі за прекрасно проведений день!!!

«Агуша». Нами схвалено!!!

 

 Мама Таня (26 років) і дочечка Єва (1,9 року)

 

Наша сім’я завжди віддавала перевагу продукції ТМ «Агуша», так що коли поступила пропозиція відвідати сам завод і проникнути у свята святих виробництва, ми не роздумуючи погодилися. Екскурсія була ретельно організована і продумана, групу супроводжував досвідчений екскурсовод, який, до речі сказати, дуже обізнаний з усіма питаннями, що стосуються його сфери діяльності. На всі питання були отримані розгорнуті, грамотні відповіді. Що ж до самого заводу, то він вразив своєю злагодженістю, стерильністю і привернув мою довіру до цієї продукції ще більше. Дуже відрадно знати, що в нашій країні нарешті з’являються виробники, яким нічого приховувати і вони готові відкривати свої двері споживачам, даючи відповіді на питання. Дуже рада, що тепер моя довіра виправдалася і навіть дорослі члени сім’ї перейшли на продукцію ТМ «Агуша». Дякую за цей досвід. Бажаю Вам всілякого розвитку, успіхів і зростання. Ми раді, що Ви у нас є! З повагою, Ваші споживачі.

  

Кужель Олена

Коментарі
9
2
0
0
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше