Агуша. Схвалено мамами! Частина 1

15 Травня 2015

Продукцію «ВімБіль Данн» любили з давніх пір, починаючи від «червоної цеглини» (як в студентські роки називали «Ліанозовське молоко») і закінчуючи «Фругуртом». Так і через 15 років продовжуємо насолоджуватися смаками продукції компанії, але у зв’язку з народженням дітей потреби трохи переформатувалися. Так, ми стали прихильниками ТМ «Агуша».

 

Але мене, як маму двох маленьких дітей і людини, яка тривалий час пропрацювала в пакувальній галузі, завжди цікавило: як це працює??

І ось нарешті з’явилася можливість поринути в чарівний світ виробництва.

Насамперед одягнули бахіли і екскурсія почалася. Спершу нам розповіли, як працює виробництво в цілому, весь технологічний ланцюжок, і ми здивувалися, що завод обслуговує всього 50 осіб і це все три зміни. Наша група змогла все спостерігати через скло балкону, який розташовується на другому поверсі будівлі. Чому нас не впустили в цех? Тому, що на цьому виробництві дуже велике значення має безпека продукції, тим більше, коли йдеться про дитяче харчування.

 

Перш ніж потрапити у виробничий цех, персонал проходить гігієнічні процедури: душ, обробка рук. Чистоту контролює спеціальний сканер при вході на виробництво. Далі ми побачили цех, де відбувається підготовка молока, сепарація, ультра пастеризація. Хотілося б відмітити для всіх матусь, що у виробництві використовується коров’яче молоко найвищої якості, а ультра пастеризація це, на сьогодні, самий кращий спосіб збереження практично всіх корисних речовин, яких потребують наші діти.

 

Кожна партія молока піддається вхідному контролю на цілий ряд показників: жирність, бактеріальний склад і багато інших. Діти просто прилипли до скла і дивилися на всі ці хромовані сепаратори, баки, труби, трубочки і крани.

Наступний цех, в якому відбувається розлив і упаковка. Було цікаво спостерігати як по транспортеру їдуть спочатку порожні, тільки що видуті, із запаяною верхівкою пляшечки для йогуртів і як відбувається їх перетворення на «Агушу». Перед самим розливом верхівка зрізується, і пляшечка обполіскується водою з власної артезіанської свердловини і потім вже відбувається розлив, закупорювання і етикетування.

 

За рахунок перфорованої труби, розташованої під стелею, всього за 4 хвилини відбувається повна зміна повітря в цеху. Усе це робиться виключно з метою безпеки продукції.

Після закінчення екскурсії ми весело фотографувалися і поїхали до дегустаційної зали. Там діти змогли продегустувати кефіри і сирки «Агуша», розважалися в ігровій кімнаті, а мами змогли відпочити за чашкою чаю з десертом і отримати ще дуже багато корисної інформації про продукцію «Агуша» від екскурсовода Дмитра. Йому окреме спасибі!!

 

І дітей без подарунків не відпустили: йогурти, сирки, фруктові пюре, пазли, всілякі сувеніри ну і фото на пам’ять.

Екскурсія мені і дітям дуже сподобалася. Рекомендую і рекомендуватиму всім матусям ТМ «Агуша» для здоров’я малюків.

Спасибі!

Марина Коршунова

Коментарі
9
1
9
6
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше