Агуша - схвалено мамами! частина 2

10 Листопада 2015
Дорогі Матусі, вирішила Вам, «похвастатися»…)) Мені з донечкою випала чудова можливість побувати на заводі дитячого харчування «Агуша». Кажучи Вам відверто, з продукцією заводу Агуша ми знайомі ще з часу, коли Настусі було 6 місяців. Зараз донечці Настусі уже 2,6. За цей період ми перепробували всі сирки, йогурти, соки заводу Агуша. Донечка дуже полюбляє продукцію Агуша, а особливо кефір і йогурти з різноманітними фруктами.
 
 
Але я, як і кожна мама хочу, щоб моя дитина насамперед була здорова. Вводячи прикорм з 6 місяців, я з пересторогою і хвилюванням давала Настусі куплені у супермаркетах молочні продукти. Пересторога була не тільки до Агуши, але і до інших виробників. Хоча наш дитячий педіатр радила мені обов’язково давати дитині молочні продукти Агуша. Адже, за словами лікаря, ця продукція є корисною і збагаченою вітамінами, які є обов’язковими для раціону кожної дитини. А головне, що ця продукція виготовляється в Україні. На продукцію заводу Агуша у мене ніколи не було ніяких нарікань і скарг. Донечка також з усіх виробників дитячого харчування надає перевагу Агуші.

Але одного чудового дня нам з Настусею випала нагода побувати на самому заводі дитячого харчування «Агуша» і власними очима побачити, як виготовляється дитяча смакота. Враження від побаченого лише позитивні. Коротко вам про головне.
 
 
Екскурсія була організована на вищому рівні. На порозі заводу нас зустрів усміхнений і приємний у спілкуванні працівник заводу Дмитро, який провів нам чудову екскурсію. Мамам було досить приємно і корисно слухати екскурсовода. Адже він розповідав послідовно і поетапно про створення продукції Агуша. Про те, як працівники заводу перед тим, як приступити до роботи, проходять перевірку через спеціальний робот чистоти, також дізналися звідки постачається молоко для дитячого харчування Агуша, як воно проходить детальну обробку в лабораторіях, та багато іншого.

Також, мами власними очима побачили усі етапи виготовлення продукції Агуша. Моя Настуся із захватом слідкувала за процесом виготовлення улюблених смаколиків. Але найбільше мене вразила чистота на заводі. Передати словами це не можливо. Найновіше технічне обладнання, на якому виготовляється дитяче харчування, виблискувало, немов на сонці. Навкруги у приміщенні заводу все ідеально біле. І цю білосніжну чистоту прикрашають портрети на стінах, на яких зображені усміхнені і щасливі дітки. Невже не мило?! Так можна говорити і говорити багато приємного від побаченого на заводі «Агуша». 

Але крім усього цього цікавого, було саме-саме найцікавіше для діток, яке запам’яталось Настусі найбільше. Це фотографування біля корівок Агуша, дегустація, а по закінченню дегустації ще й отримання подарунків. Не забув колектив заводу Агуша і про мам, нас також пригощали смачним тортиком із чаєм. Під час дегустації дітки могли погратися у спеціально відведеній кімнаті, а мами поспілкуватися між собою і поставили питання представникам заводу Агуша. По закінченню екскурсії діткам на пам'ять вручили чудові подарунки. Один із них Настуся уже встигла приміряти…)))
 
 
Ми з донечкою отримали масу приємних і позитивних емоцій від екскурсії на заводі Агуша. Для себе я переконалася у тому, що продукція Агуша є корисною і обов’язковою для дитячого харчування. Тому, раджу усім мамам, без страху давати своїм діткам продукцію Агуша.

Окремо, хочу подякувати дирекції заводу Агуша за те, що вони дають можливість батькам побувати на заводі Агуша і власними очима все побачити. Дякуємо за чудові фото, які були відзняті фотографом на заводі. А саме головне велика подяка усьому колективу за чудову продукцію, якою вони тішать наших дорогих діток!!!

Багінська Ольга Олексіівна
Коментарі
9
2
0
2
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше