32 тиждень вагітності

31 Січня 201614:20

Майбутня мама вже майже вісім місяців носить під серцем свого малюка. 32 тиждень вагітності - час, коли малюк приймає позу «головою вниз». Для мами це може спричинити за собою не дуже приємні відчуття, особливо тоді, коли малюк починає енергійно рухати ніжками.

32 ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ: МАМА

З кожним днем ​​майбутній мамі все складніше пересуватися. Все тому, що, починаючи з 32 тижня вагітності, малюк починає рости ще швидше. Однак, рухатися все ж потрібно. У цей період мама зобов'язана відвідувати жіночу консультацію два-три рази на місяць навіть в тому випадку, якщо вагітність протікає добре і без ускладнень. Якщо мама на даному терміні помітила швидку надбавку у вазі, їй необхідно зменшити кількість споживання вуглеводів і молочних продуктів.

На 32 тижні вагітності приділяйте особливу увагу осанці, особливо стежте за нею, знаходячись в сидячому положенні. У цей проміжок часу, в організмі, як правило, відбувається затримка рідини. Це може привести до того, що в області кісточок постійно набрякатимуть вени. Отже, варто відмовитися від усіх типів одягу, який занадто щільно прилягає до тіла. Краще віддати перевагу вільним сукням з натуральних тканин, а прикраси сховати до кінця вагітності в скриньку.

 

Одно з найважливіших заходів для 32 тижня вагітності - планове УЗИ, яке дозволить переконатися, що малюк розвивається нормально, без відхилень. Якщо ви досі продовжуєте відвідувати роботу, самий час замислитися про відпочинок. Адже перед пологами мамі необхідно гарненько відпочити, виспатися і набратися сил. До цього часу усі необхідні речі, які можуть знадобляться вам в пологовому будинку, мають бути зібрані і чекати своєї години.

 

32 ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ: МАЛЮК

 

Що ж відбувається в цей період з вашим малюком? Він вже важить близько двох кілограм, а його зростання орієнтовно досягає 45 см 32 тижні вагітності - дуже важливий і відповідальний термін в розвитку малюка. У нього, якраз, закладається і формується імунна система, після чого організм буде готовий до вироблення антитіл. Кісткова система дитини починає нестримно розвиватися. Майбутня мама відчуває це дуже добре. Малюк обзаводиться жировим прошарком, який розгладжує його складочки і робить схожим на маленького чоловічка. Нервова система удосконалюється і міцніє. Дитина вже розрізняє ранок і ніч, крім того здатний відчувати ваш настрій.

 

32 тиждень вагітності - період, коли малюк починає добре чути, активно рухається в животі, ворушить ручками і ніжками. На цьому терміні вагітності для майбутньої мами дуже важливо стежити за тим, в якій позі вона засинає. Адже дитина може випробовувати сильний дискомфорт, якщо поза, в якій знаходиться мама, незручна. Намагайтеся якомога більше розмовляти зі своєю майбутньою дитиною, співати йому різні пісеньки. Ваш голос його заспокоюватиме.

Коментарі
Всі 46
9
1
9
6
6
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше