24 тиждень вагітності

31 Січня 201618:35

Вагітність в 24 тижні – це прекрасний час нових відчуттів, через які проходить майбутня мама! Дитина росте буквально по часах і стає набагато «товариською» – повірте, поштовхи всередині вашого живота будуть набагато сильнішими і впевненішими, викликаючи прилив найніжніших почуттів!

 

ВАГІТНІСТЬ 24 ТИЖНІ: МАМА

 

Не дивлячись на безліч приємних моментів, які відкриває для майбутньої мами вагітність на терміні в 24 тижні, не виключена поява так званих «побічних ефектів» вагітності. Серед них:

– тяжкість в ногах після прогулянок;

– неприємні відчуття в ділянці живота;

– дискомфорт в області сечового міхура;

– біль в попереку і спині;

– печія, а також закрепи.

 

Хоча, більшість з перерахованих симптомів мама може і не відчути, якщо раніше займалася спортом або робила гімнастику для вагітних. Відчувши деякий дискомфорт, впадати у відчай не варто! Перегляньте свій режим дня і раціон харчування, після чого все обов’язково стане на свої місця!

 

І ще одна порада, яку можна віднести до рубрики «діємо на випередження». Вагітність в 24 тижні – самий час для того, щоб почати носити бандаж. Він зніме зайве навантаження зі спини майбутньої мами і запобіжить можливій появі розтяжок.

 

ВАГІТНІСТЬ 24 ТИЖНІ: ХАРЧУВАННЯ

 

На цьому терміні вагітності жінкам іноді доводиться мати справу з анемією, тобто, недокрів’ям. Його викликає недостатня кількість заліза  в організмі вагітної. Ця проблема вирішується досить легко, шляхом введення у свій раціон наступних продуктів:

– гречки;

– хурми;

– гранату;

– печінки тріски;

– яловичини.

 

Ще радять їсти вишні і солодкий перець, які сприяють засвоєнню заліза в організмі. В силі залишається правило частого харчування маленькими порціями. Намагайтеся не голодувати, щоб потім не переїдати, адже нормальною надбавкою у вазі на 24 тижні вагітності вважають показник до восьми кілограмів. Сильні відхилення від нього в будь-яку сторону небажані, так що не забувайте зважуватися хоч би пару раз на тиждень.

 

ВАГІТНІСТЬ 24 ТИЖНІ: МАЛЮК

 

Ваш малюк вже важить більше 0,5 кілограма. У матці йому стає все тісніше, через що він дуже часто брикає ручками і ніжками. Вагітність в 24 тижні для малюка – це момент, коли він починає реагувати на зовнішню обстановку, постійно прислуховуючись до того, що відбувається «зовні». Тому постарайтеся уникати різкої зміни освітлення і не знаходитися в шумних місцях, щоб його не злякати.

 

Зріст малюка на 24 тижні вагітності складає вже практично 30 сантиметрів. З цього часу дитина накопичує підшкірний жир, який потрібний для правильного теплообміну в організмі. Всі органи і системи малюка вже сформовані, а його легені починають покриватися суфракантом, речовиною, що допомагає при диханні захистити капілярні мішечки від пересихання.

 

У 24 тижні вагітності у дитини в мозку утворюються звивини і борозенки, що є причиною появи різних рефлексів: тепер малюк реагує на звук і світло, розрізняє смак і відчуває емоційний стан мами.

 

Дорогі мами, бажаємо, щоб 24 тиждень вагітності пройшов для вас безхмарно!

Коментарі
Всі 34
9
2
0
0
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше