Секс під час вагітності

23 Січня 201623:01

Секс під час вагітності – тема досить делікатна. Кожна пара відноситься до цього явища абсолютно по-різному. Розпочнемо з того, що бажання сексу під час вагітності у кожної жінки абсолютне індивідуально: хтось перетворюється на справжню німфоманку, а хтось і думати не може про інтимну близькість.

 

СЕКС ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

 

Зазвичай в першому триместрі вагітності якість інтимного життя обох партнерів погіршується – вони ще не до кінця звиклися з думкою про майбутню дитину. Крім того, у жінки постійно міняється настрій, з’являється токсикоз, запаморочення і сонливість. Навіть у цьому стані секс потрібний, оскільки може подарувати прилив позитивних емоцій і гарний настрій. В другому триместрі ситуація зазвичай покращується – у майбутньої мами підвищується лібідо. Чоловік в цей період зазвичай також налагоджений позитивно – він не боїться зашкодити малюкові, оскільки животик у жінки ще невеликий. А ось в третьому триместрі у мами вже досить великий живіт, і обидва батьки бояться зашкодити дитині. Насправді, це більше психологічний момент, з яким допоможе впоратися гінеколог.

 

В будь-якому випадку, секс і вагітність – не взаємовиключні поняття. Звичайно ж, якщо немає протипоказань, таких як:

– інфекції, що передаються статевим шляхом, у одного з партнерів;

– запальні захворювання статевих органів;

– загроза переривання вагітності (гіпертонус матки);

– передчасні пологи в анамнезі;

– передлежання або низьке прикріплення плаценти;

– багатоплідна вагітність.

 

За наявності протипоказань слід звернутися до лікаря за консультацією і почати лікування у разі потреби. При багатоплідній вагітності сексом займатися все ж можна, але дуже дбайливо і акуратно. Бажано, щоб на ранніх строках секс був не таким частим, ніж зазвичай, внаслідок того, що яйцеклітина ще не дуже добре прикріпилася і занадто активні дії можуть привести до викидня.

 

СЕКС ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

 

Секс після пологів відрізняється від того, яким він був до них. Вважається, що жіночий організм повністю дозріває після вагітності і пологів. Зазвичай займатися любов’ю після пологів можна після 6-8 тижнів. Інтимні контакти необхідно поновлювати поступово, оскільки можливий психологічний і фізичний дискомфорт у жінки. Не переживайте, з часом увесь негатив йде і інтимне життя сімейної пари відновлюється. Зазвичай, чим легше були пологи, тим менше часу йде на відновлення після них.

Коментарі
Всі 65
9
0
9
8
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше