Як одягати дитину

26 Січня 201600:45

Природно, що кожна мама замислюється про те, як одягати дитину: красиво або зручно. Насправді, найважливіше для малюка у віці до трьох років — комфорт, а не велика кількість витребеньок або стильний фасон штанців. Вибираючи одяг для свого карапуза, пам'ятайте про те, що він багато рухається і у важкому або занадто вузькому одязі йому буде важко ходити, бігати і стрибати. Крім того, не слід одягати дитину тепліше, ніж одягнені дорослі. Повірте, якщо дитина буде обливатися потом, вона навряд чи отримає хоч якесь задоволення від прогулянки.


ЗРУЧНИЙ ЗИМОВИЙ ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ


У холодну пору року особливо слід подбати про зручний зимовий одяг для дітей, який би захищав від холоду і дозволяв вільно рухатися. Не варто купувати дитині важку шубу, яка була у вас в дитинстві. Придбайте зручний комбінезон та курточку, в яких малюк зможе собі на втіху бігати і валятися в снігу. Також варто запам'ятати, що надягати на дитину зимовий одяг слід тільки тоді, коли температура повітря на вулиці досягла -2 градусів.

 
ЯК ОДЯГАТИ ДИТИНУ НАВЕСНІ

 

Давайте також спробуємо розібратися в тому, як одягати дитину навесні. В однорічному віці малюк вже досить активний, бігає, падає, любить валятися в піску або хлюпати по калюжах. У цьому віці виходячи з дому необхідно по можливості взяти з собою комплект запасного одягу. Дитячі речі повинні бути зручними, практичними і легкими. Важливу роль також відіграє взуття - воно повинно не тільки підходити за розміром, але і бути зручним.

 

Загальне правило на будь-який сезон: намагайтеся, щоб натільний одяг малюка, був виготовлений ​​з натуральних матеріалів високої якості. Також пробуйте одягати дитину шарами: в разі чого, з нього завжди можна зняти зайву кофтину або надіти щось ще, якщо на вулиці різко похолодало.

 

ВЗУТТЯ ДЛЯ ДИТИНИ

 

Важливу роль в дитячому гардеробі грає взуття. Пам'ятайте про те, що:

- У дитячих сандалій, босоніжок і чобітків повинен бути невеликий каблук (5-15 мм);

- У черевичків для дітей повинен бути жорсткий задник, який міцно фіксує п'яту;

- Устілка всередині черевичка повинна бути м'якою і легко вийматися;

- Потрібно вибирати взуття з тонкою і гнучкою підошвою;

- У взуття для малечі не повинно бути звужених носків. Для того щоб стопа правильно розвивалася, малюк повинен мати можливість ворушити пальчиками всередині черевиків.

Коментарі
Всі 41
9
1
0
6
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше